Sievietei Ķeguma novadā nepieciešama palīdzība; viņas vienīgie ienākumi ir 76 eiro mēnesī

tautaruna.lv 5.jūn 2019
 
F64
Biedrība "Palīdzēsim viens otram" lūdz palīdzēt kādai kundzei no Ķeguma novada.
Pie "Palīdzēsim viens otram" vērsās sieviete no Ķeguma novada, kuras vienīgie ienākumi ir III grupas invaliditātes pensija (76 EUR).

Kamēr tiek kārtota II grupa, sievietei nepieciešami:

*medikamenti (Detralex 500mg; Ginkor fort; smiltsērkšķu eļļa 500 mg svecītes)
*pārtika
*gultas matracis 140*180 cm
*apģērbs 46-50.izm.

Palīdzēt iespējams, sazinoties ar biedrību Facebook lapā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Detralex,ginkor forte ir pārtikas piedevas, un ja šīš zāles ir vienīgas ,tad tas stāsts tāds apšaudāms.

5.jūnijs 2019 Atbildēt

Diemžēl palīdzība ir vajadzīga ļoti daudziem invalīdiem. Es arī esmu 3.gr.invalīde. Dzīvoju ar tādiem pašiem ienākumiem, kā minētā kundze. Sociālais dienests savu likumu un noteikumu ietvaros jau palīdz. Bet ir drausmīgi grūti. Man ir prieks, ka ir labi un atsaucīgi cilvēki. Manisprāt, ir vajadzīga vēršanās pie juristiem, lai šo invalīdu stāvokli aktualizētu. Man arī ir jautājums par VDEĀK darbu. Pieškir 3.grupu. Labi, ja jau tā. Bet fakts paliek fakts. Nav veselības un spēka strādāt. Apburtais loks. Esi nabags, jo esi slims. Slims esi, jo nevari samaksāt par medicīnu.

5.jūnijs 2019 Atbildēt

Detralex ir bezrecepšu medikaments un bez tā principā var iztikt! Un kāpēc nevēršas savas pašvaldības sociālajā dienestā? Man arī ir 3.grupa, bet es strādāju un arī man ikdienā jādzer zāles, lai es būtu spējīga doties uz darbu! Un ir daudzi, kam arī nav veselības, jādzer kaudzēm dārgās zāles, bet arī grupu nedod!

6.jūnijs 2019 Atbildēt
mairita > irma.i.kova

Nezinu, kā citiem, Detralex man palīdz. Piekrītu, 3.grupa tiek piešķirta, lai būtu iespēja vismaz daļu no dārgajām zālēm pirkt. Un vēl jārod spēks vilkties uz darbu līdz pensijas vecumam. Spīļu režīms mums atstrādāts labs.

6.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:03

Jaunākās diskusijas