Vecāki lūdz sabiedrību palīdzēt 2 gadus vecajai meitiņai

tautaruna.lv 27.mai
 
F64
Portālā "ziedot.lv" ir publicēts lūgums palīdzēt 2 gadus vecajai Alisai.
Alisai ir divi gadiņi. Meitenīte nespēj noturēt galvu, nespēj sēdēt, praktiski nav kustību rokās un kājās, un daļēji elpo ar mākslīgo plaušu ventilācijas aparāta palīdzību. Meitenītei ir nepārtraukti vajadzīgas pieaugušo rūpes un uzmanība.

Kad meitenīte piedzima, nekas neliecināja par veselības problēmām, no slimnīcas izrakstīja kā veselu bērnu. Sasniedzot trīs mēnešu vecumu, Alisa gandrīz nevarēja noturēt galviņu, ārsti bija pārliecināti, ka viss būs labi. Piecu mēnešu vecumā Alisa joprojām nespēja noturēt galviņu un pārstāja atsperties ar kājiņām. Tika veiktas visas pieejamās veselības pārbaudes un astoņu mēnešu vecumā Alisai tika uzstādīta diagnoze - Spināla muskuļu atrofija I tips.

Alisai ir ļoti nepieciešami speciālie rati, kuri domāti viņas vecuma bērnam ar speciālām vajadzībām. Ģimene ir atradusi ratus, kuri būtu piemēroti meitenītei gan anatomiski, gan arī, lai varētu ērti pārvietoties. Ratu Ottobock Kimba Neo izmaksas sastāda 3570 eiro, daļu summas 2349.76 eiro apmērā apmaksās valsts. Alisas ģimenei pašiem jāmaksā 1220 eiro, taču viņiem šādas naudas nav, ģimenes vienīgais pelnītājs ir tētis, jo mammas rūpes ik dienas nepieciešamas meitiņai. Tāpēc nepieciešama palīdzība!

Komentē 1

 
Anonīms
 

Kur var ziedot?

28.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:41

Jaunākās diskusijas