Grūtniece Latvijā ziemu pārlaidusi dārza būdiņā – aukstumā, bez elektrības

tautaruna.lv 28.mar
 
Pixabay
Labdarības biedrība "Palīdzēsim viens otram" ziņo par kādu sievieti, kura ir bērniņa gaidībās un steidzami bijusi nepieciešama pajumte.

""Palīdzēsim viens otram" situācijas mēdz būt dažādas, dažreiz palīdzot vienā situācijā, pamanām citu - lielāku problēmu. Mēs sastapām sievieti, kura ir bērniņa gaidībās.

Situācija ļoti akūta, meitene visu ziemu bija pārziemojusi dārza būdiņā - bez elektrības un apkures. Sapratām, nevar gaidīt ir jārīkojas.

Mūsu biedrībai ir SOS dzīvoklis, kur nogādājām sievieti. Intensīvi ar sievieti strādāsim, lai tas nebūtu “plāksteris”, bet paliekošas izmaiņas dzīvē ģimenītei. Paldies katram, kurš ir palīdzējis realizēt krīzes dzīvokli," raksta biedrības vadītājs Edijs Pipars.

Ekrānuzņēmums no Facebook

Ieraksta komentāros cilvēki steiguši piedāvāt palīdzību ar bērna drēbītēm. Kā raksta Edijs, viss jau ir sarūpēts, par bērna pūriņš. "SOS dzīvoklim nepieciešami vēl ir logi, varbūt kāds var viņus nosiltināt, vai maina vecos pret jauniem? Jo patreizējie, netur siltumu iekšā. Paldies," lūdz biedrības vadītājs.

Biedrība “Palīdzēsim viens otram” ir sabiedriskā labuma organizācija , kas no nelielas Facebook grupas, kuras dalībniekus saistīja vēlme palīdzēt dažādās grūtībās nonākušiem cilvēkiem, tās vadītāja Edija Pipara vadībā dažu gadu laikā ir izaugusi par nozīmīgu labdarības organizāciju ar reģionālajām nodaļām Latvijas reģionos, kurās biedrības koordinatori organizē palīdzības sniegšanu. Biedrības kodolu veido brīvprātīgie - koordinatori Rīgā un dažādos Latvijas reģionos, kā arī noliktavā - kas nodrošina gan palīdzības sniegšanu tiem, kam tā ir nepieciešama, gan arī koordinē ziedojumu pieņemšanu, ziedoto mantu sašķirošanu, un organizē nepieciešamo mantu nogādi palīdzības saņēmējiem.

Komentē 3

 
Anonīms
 

...ziemu pārlaidusi... un tikai tagad kāds kaut ko sāk risināt??? Kā viņa vispār izturēja to ziemu,ko ēda,kā dzīvoja...tas visiem nospļauties...tagad sāk runāt,publicēt...pretīgi...

28.marts Atbildēt

Un ,kur tas vispār bija,kādā pilsētā,vai viņai nav vecāku,bērna tēvs,kaut kāds murgs,kas viņai pie ārstiem nebija jāiet,tad kur viņa mazgājās,kas visu ziemu ar vienām drēbēm dzīvoja,te ir tik daudz neskaidrības un vai vispār tā ir patiesība??? Edij Pipar, ja liec kaut ko tādu,tad esi tik laipns un uzraksti konkrētāk,kur tas bija, ne vis kaut ko liec un galā sanāk kaut kāds murgojums ielikts? Vai tad nebija pagastā vai pilsētas domē ,kāds sociālais dzīvoklis,domāju gan ,ka grūtniecei vieta atrastos ,ja grieztos kādā iestādē. Un neticu,ka grūtniece tā izturētu?....

28.marts Atbildēt

Sieviete,cik saprotams,bija pilngadīgs. Kā grib, tā dzīvo. Stāvoklī taču arī no svaiga gaisa nepalika.

6.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:29

Jaunākās diskusijas