Palīdzi! Saimniece nevar parūpēties par kaķēniem, jo sirgst ar vēzi

tautaruna.lv 4.feb
 
Ekrānšāviņš/Facebook
Sociālā tīkla Facebook lietotāja Ineta savā profilā dalījusies ar visai skumju stāstu, atklājot, ka saimniece vairs nevar parūpēties par kaķīšiem, jo slimo ar vēzi, kas ir 3. stadijā.
"Baltraibais Mikijs (10 gadi) un pelēkpūkainā Kikī (8 gadi) visu mūžu nodzīvojuši kopā un saraduši, un abus ļoti ļoti mīl viņu saimniece. Bet... Viņu dzīvē ienākusi nelaime. Saimniecei ir vēzis 3. stadijā. Viņai jādodas uz vietu, kur par viņu varēs parūpēties. Protams, bez kaķiem. Bet viņa kategoriski atsakās doties kaut kur un atstāt savus kaķus neziņā. Tikai tad, kad viņiem būs atrastas mājas, viņa sāks domāt par sevi," atzīst Ineta.

Viņa norāda, ka kaķi ir sterilizēti, kārtīgi, tīrīgi, ļoti mīļi. Ineta cer, ka kāds abus kaķīšus varētu paņemt savā paspārnē un nenošķirt vienu no otra.

Facebook/ekrānšāviņš

Komentē 1

 
Anonīms
 

veciem cilvekiem,emmam,kuriem nav bernu,vai ari vini necies dzivniekus,nav ko nemt un turet majas ne kakus,ne sunus,ne citus dzivniekus.Pasi knapi velkas,est negatavo,paber to sausmigo sauso ,visletako baribu un doma,baigie miletaji.Dzivnieki biezi vien aug un tiek tureti netiriba,bez jebkadam potem,bet saimnieki doma,ka baidie miletaji.Pretigi ,ja nav smadzenu,tad ar likumu janorobezo sadu vecu pratu izkukojusu cilveku iegribas.Cik tas ir pretigi.

4.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:25

Jaunākās diskusijas