Vairāk nekā divus mēnešus pazudis 32 gadus vecais Ingus; iespējams, devies uz Lietuvu

tautaruna.lv 4.jan
 
bezvests.lv
32 gadus vecais Ingus Jansons pazuda 2018. gada 29. oktobrī Cēsu novada Vaives pagastā. Pēc radinieku teiktā, ap plkst. 06:30 Ingus izgāja no savas mājas un kopš tā laika viņa atrašanās vieta nav zināma, ziņo Bezvēsts.lv.
Var būt arī Lietuvas pusē: pēc radnieku teiktā, policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka 2018.g 31. oktobrī Ingus šķērsojis Latvijas-Lietuvas robežu.
Lūgums autovadītājiem pievērst uzmanību ceļiem, kuri ved no Lietuvas uz Latviju, īpaši Jelgavas vai Bauskas teritorijā. Vidzeme, šoseja A2 Rīga-Sigulda-Bērzkrogs. Var atrasties gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs. Ingus pārvietojas vienatnē ar autostopiem vai kājām. Visticamāk, ka iegriežas ceļamalas degvielas uzpildes stacijās. Sociālos tīklus neizmanto.

Pazīmes: augums 1,85 m, vidējas miesas uzbūves, brūna bārda.

Līdzi bija: brūna, vidēja izmēra mugursoma. Telefona līdzi nav.

Bija ģērbies: pelēkas krāsas adītā jakā ar kapuci, tumšas krāsas biksēs, tumšas krāsas darba apavos, galvā - tumša cepure.

Lūdz ikvienam, kurš redzēja vai zina kaut ko par pazudušu cilvēku, nekavējoties zvanīt Bezvests.lv pa tālruni +371 22 084 084 vai policijai — 110.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:53

Jaunākās diskusijas