IZMISĪGS palīgā sauciens: māmiņai ar bērniņu ir nepieciešama palīdzība

tautaruna.lv 28.dec 2018
 
Pixabay
Laura ar sociālā tīkla Facebook starpniecību lūdz finansiālo palīdzību kādai māmiņai ar bērniņu.
"Sieviete parcēlās dzīvot pie omes, jo omei ir nepieciešama aprūpe 24/7...Ta kā sievietei nācās aiziet no darba un pamest visu kas bija, tad sieviete tagad dzīvo tik uz bērna naudiņas un, cik nu paliek no omes pensijas... Bet palīdzība ir vajadzīga ar mēbelēm un sadzīves tehniku," raksta Laura.

Viņa norāda, ka 40 gadus vecā māmiņa guļ vecā gultā, kurai atsperes izlīdušas laukā. Nav arī drēbju skapja, kurā būtu iespējams salikt drēbes. Arīdzan ledusskapis virtuvē ir savu laiku nokalpojis, tam "elektrība labi garšo".

"Omei istabā ir plika grīda un dzīvoklis ir ar 3 ārejām sienām, tādēļ arī ir ļoti vēss. Lai būtu kaut mazliet tā omulīguma un kāds sliltums, sieviete būs ļoti pateicīga par kādu LIELU paklāju. Tāpat arī ome guļ uz vecas gultas un, protams, ka omei arī ir diskomforts, un tamdēļ varbūt kādam ir kādas liekas segas, ko apakšā varētu paklāt, lai kaut mazliet būtu mīkstāka tā gulta,"lūdz Laura.

Viņa aicina ziedot un atzīst, ka grūtībās nonākusī ģimenīte būs pateicīga par jebkāda veida palīdzību.

Komentē 2

 
Anonīms
 

kura puse atrodaties. man maasas vasarnica palika daudz mantas,kuras varetu atdot nekadas dizas,bet var noderet. tapat janodedzina

30.decembris 2018 Atbildēt

Ja ir tads lugums pec palidzibas,tad kapec nav noradits ne adrese ,ne telefona numurs?Ka lai cilveki palidz,ja nezin uz kurieni sutit un kam.Man ari atrastos sis un tas,protams ne ideala stavokli.

6.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:35

Jaunākās diskusijas