Glābsim Annijas dzīvību! 20 gadus vecā meitene atrodas reanimācijā

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 14.jūn
 
Attēlam ilustratīva nozīme / pixabay.com
Annijai no Valmieras ir 20 gadi. Jauniete šobrīd smagā stāvoklī pēc vairākām epilepsijas lēkmēm ir Valmieras slimnīcas reanimācijas nodaļā, ziņo labdarības organizācija ziedot.lv.

Meiteni 16 gadu vecumā skolā piemeklēja epilepsijas lēkme, pēc mēneša sekoja nākošā. Nu jau trīs gadus Annijai ir noteikta invaliditāte, viņa cīnās ar lēkmēm pat līdz vairākām reizēm dienā. Lēkmes Annijai ir atņēmušas spēkus. Viņai bieži nepieciešama palīdzība, lai pārvietotos pa dzīvokli, uz ielas viņa iziet reti, tikai kāda pavadībā. Ārstu izrakstītās zāles Annijai diemžēl nepalīdz.

Papildus izmeklējumi un jaunākie medikamenti, ko piedāvā klīnika šobrīd ir Annijas vienīgā cerība

Annijas vecāki ilgstoši meklējuši papildus iespējas kā meitas stāvokli uzlabot. Šobrīd atrasta klīnika Barselonā, Spānijā. Papildus izmeklējumi un jaunākie medikamenti, ko piedāvā klīnika šobrīd ir Annijas vienīgā cerība. Speciālistu konsultācijas un diagnostika šajā klīnikā izmaksā vairāk kā 13 000 eiro. Annija ir vecākā meita trīs bērnu ģimenē. Ģimene var segt daļu summas un ceļa izdevumus, bet lūdz līdzcilvēku palīdzību.

24. jūnijā Annijai jābūt klīnikā Barselonā, viņas stāvoklis ir ļoti smags. Sākotnēji nepieciešamā summa ir 9 000 eiro apmērā, savukārt summa, kas būs nepieciešama ārstniecībai, būs zināma pēc diagnostikas.

Ziedot iespējams ŠEIT!

Komentē 1

 
Anonīms
 

Man reiz bija draugs ar invaliditaati, reiz bija ne taapeec ka buutu karoti nolicis, vnk draugi naak un iet. Nu vins araa tikpat kaa negaaja, maajas izgliitiiba utml. Vasaraa sho vilkaam laukaa no maajas, ko maajaas seedeet taadaa laikaa... rudenii peec arstu apmekleejuma shim invaliditaati vairs nepagarinaaja... lielaako dalu veseliibas problemu cilveeki taa arii atrisina - aktivitaates arpus maajas. Dziivojot pa maaju staavoklis tikai pasliktinas, taa arii vesels cilveeks viegli var zaudeet veseliibu dziivojot vien pa maaju.

14.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:45

Jaunākās diskusijas