Mātes dienā Solveiga saņem ziņu par dēla nāvi; nepieciešami 1000 eiro viņa atvešanai uz Latviju

Līga Nestere 4.jūn
 
Vladislavs PROŠKINS, F64 Photo Agency
Uldis dzīvoja un strādāja ārpus Latvijas. Pēdējo pusgadu viņš strādāja Vācijā, viņš vēlējās palīdzēt mammai, kurai nepieciešama acu operācija, vēsta ziedot.lv

Mamma Solveiga, pēc dzīvokļa zaudējuma, no Rīgas bija spiesta pārcelties uz dzīvi laukos, kur dzīve lētāka. Viņa dzīvo Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā un strādā par pārdevēju vietējā veikalā. Taču strādāt ir grūti, jo redze ir ļoti pasliktinājusies. Bija lielas cerības ar dēla atbalstu pēc iespējas ātrāk veikt acu operāciju, jo valsts apmaksātā jāgaida rindā vairākus gadus.

Mātes dienā, 13. maijā, Solveiga saņēma traģisku ziņu - viņas dēls Uldis ir miris.

Viņam bija 36 gadi. Mamma stāsta, ka Uldis miris no insulta, kas varēja rasties pārslodzes dēļ.

Šobrīd mamma Uldi vēlas pārvest apbedīšanai Latvijā blakus savam otram dēlam, kurš nomira, kad viņam bija vēl tikai 10 gadiņi. Pārvešana bez apbedīšanas izdevumiem maksā 1300 eiro. Apdedīšanu un 300 eiro par pārvešanu Solveiga var samaksāt pati. Taču 1000 eiro vēl nepieciešami, lai segtu pārvešanas izdevumus, tādēļ Solveiga lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim mammai pārvest dēlu apbedīšanai Latvijā.

Ziedot iespējams šeit

Komentē 5

 
Anonīms
 

Ja tā ir tā pati Solveiga ar to pašu mirušo dēlu Uldi, tad mirušā dēla mirstīgās atliekas jau ir atvestas uz Latviju un apbedītas. Nerakstītu, ja pati nebūtu tieši Solveigai naudu ziedojusi un sociālajos tīklos par apbedīšanas dienu lasījusi (pašas Solveigas izsludināto). Kādām vajadzībām tad īsti tiek lūgts ziedot? Kārtējo reizi pārliecinos, ka lūgumiem ziedot caur sabiedriskajām organizācijām īsti ticēt nevar.

4.jūnijs Atbildēt

Davai nevajag tikai dirst, stulba pastala skaiti naudu nevis izdoma kadus stastus. Vispar atpalikusi.

4.jūnijs Atbildēt

Ko tu te izcelies?Tas vēl vairāk palielina šaubas par vajadzību palīdzēt

4.jūnijs Atbildēt

Vispar jau ar tadam lietam jokot nevar,un nevajag splaut Dievam acis.

4.jūnijs Atbildēt

Brīnišķīgi, ja vari paļauties uz savu veselību un doties ceļā bez jebkādas apdrošināšanas (pat ja par to nav jāmaksā), tomēr labāk būtu padomājis par saviem tuvajiem, kuriem tas ieciērt pamatīgu robu makā...

5.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:12

Jaunākās diskusijas