Četru bērnu māte Dobelē nonākusi neapskaužamā situācijā

Portāls nra.lv 10.apr
 
pixabay.com
Pie “Palīdzēsim viens otram” vērsās māmiņa no Dobeles. Māmiņa audzina 4 mazus bērnus.

Šajā mēnesī bija neparedzēti izdevumi un alga būs tikai nedēļas beigās. Pašlaik mammai nav ar ko pabarot bērnus. Ļoti steidzami nepieciešama pārtika, raksta labdari.

Ja Tev ir iespēja palīdzēt un aizvest māmiņai pārtiku, raksti "Palīdzēsim viens otram".

Var palīdzēt arī attālināti:

biedrība “Palīdzēsim viens otram”
Reģ. Nr: 40008260372
AS Swedbank LV06HABA0551043090995
PayPal: palidzesim.viens.otram@gmail.com
Mērķis: pārtikai

Avots un kontakti

Komentē 17

 
Anonīms
 

Kapec sievietei,esot vienai,ir cetri berni?Kapec nedomaja pirms laida berninus pasaule?

10.aprīlis Atbildēt

Cik vieli gan kritizēt citus. Kā vispār ceļas roka rakstīt šadu komentāru? Paštaisnība? Kāda atšķirība kāpēc sieviete ir tādā situācijā. Ir runa par bērniem. Iesaku vai nu ziedo vai labāk paklusē. Dažkārt vari dzīvē nonākt tādā situācija, kuru pat iedomāties nevarēji. Ir visādi cilvēki un visādas situācijas. Nevajag nosodīt sievieti ar četriem bērniem. Kaut vai savas sirdsapziņas dēļ.

10.aprīlis Atbildēt

Vai Jums Gunta Bērziņa ir pasai berni? Manai pazinai ari ir cetri berni un vina audzina viena jo virs pec ceturta berna parvertas un kluva par liekedi. Draudzene vinu pameta un tagat viena audzina bernus,nekad un nevienam nau neko lugusi un berniem ir vis ko vini velas.

10.aprīlis Atbildēt

Iesaku atgriezties bērnībā un pastudēt grāmatu "Zīlīte". Bērns nerodas vien no sievietes.Varbūt labāk lai vecis pirms savu mantību bāž,padomā par sekām.

10.aprīlis Atbildēt
Gi Gi > liva.neimane

Kāda sicapziņa . Tā nav kritika tas ir normāls komentārs . Puss Latvijas mātēm ir tādas situācijas un viņas neprasa,bet domā kā iziet no situācijas.

10.aprīlis Atbildēt

un to uzrakstija sieviete!fui

11.aprīlis Atbildēt

Situācijas ir dažadas! Kadam tema par ko diskutet, es palidzešu!

11.aprīlis Atbildēt

Tā ir tā pati Gardenē, kurai apm. pirms mēneša jau ziedoja?

10.aprīlis Atbildēt

Nu amats rokā neko nedarīšu lai citi dara manā vietā

10.aprīlis Atbildēt

Gunta Bērziņa , ja Jūs būtu lasījusi šo rakstu , tad būtu ieraudzījusi vārdu "neparedzēti" izdevumi . Un es šaubos, ka kāds cilvēks var precīzi prognozēt ka viņam būs šādi izdevumi!

10.aprīlis Atbildēt

beerni ir dziiviiba .....

dziivei bez beerniem nav jeegas

Dievs dod dziiviibu, cilveeka atbilldiiba ir to izaudzinaat...

miiljie cilveeki ..... beerni buus paeedushi arii ar 10 euro nedeeljaa ar siltaam vakarinjaam {jo pusdienas maksaa valsts}........mazliet izdomas un saprashanas kaa eedienu gatavot.............. ir gruuti , bet var!!!!!!

luugt ir viegli.......bet izdziivot ir tikai katra pasha zinjaa.....bet tas atmaksaajas.....visos laikos un visaas sisteemaas.....

veelu sekmes......

P.S. mana meite viena ar 3 beerniem ari dziivo Gardenee.......

10.aprīlis Atbildēt

Par cetrto bērnu ir pabalsts 4 lielāks kā par pirmo bērnu.

par pirmo bērnu ģimenē 11,38 euro;

par otro bērnu 22,76 euro - divas reizes lielāks kā par pirmo bērnu (11,38 euro x 2);

par trešo bērnu 34,14 euro - trīs reizes lielāks kā par pirmo bērnu (11,38 euro x 3);

par ceturto un nākamajiem bērniem 50,07 euro - 4,4 reizes lielāks kā par pirmo bērnu (11,38 euro x 4,4).

Tātad par 2 bērniem ģim. budžetā ienāk 34.14 Eur

un par 4 bērniem 118.35 Eur

Māmiņai ar 4 bērniem ir vieglāk izdzīvot kā māmiņai ar 2 bērniem jo kopējā ģimenes budžeta summa ir atšķirīga . Un netikai ir visādi atvieglojumi (māmiņai kas skaitās daudzbērnu tas ir kurai ir 3 un vairāk bērni)Latvenergo dod atvieglojumu uz elektrības izdevumiem tikai jāpiesaka Latvenergo . Tapat arī pašvaldību pabalsti skolu apģērbam utt . Vajaga tikai iet un darīt.

Protams tas ir daudz par maz lai pinvērtīgi dzīvotu , bet lai pabarotu bērnus kaut vai ar ceptiem kartupeļiem domāju pietiek.

Tākā bērni nerodās no tukša gaisa ir bioloģiskais tēvs ja viņā nedzīvo ar bērniem kopā no viņa pienākās alimenti ja nemados tagad tie ir 118 EUr mēnesī pēc valsts noteiktā likuma, tomēr ja bērna tēvs nemaksā tad māte VSAA var pieprasīt šo naudu ko maksā no speciālā bužeta.

Neparēdzēti gadījumu un apstākļi ir visu laiku ar vienu vai ar diviem vai pieciem bērniem, arī bez bērniem ir neparedzēti apstākļi.

Tāpat var nokārtot mazturīgo statusu un saņemt palīdzību no valsts (Edienu pakas)

Ir tikai jādara .

Piekrītu Guntai Bērziņai . Pirms laid bērnu pasaulē padomā kā spēsi viņu nodrošināt.

Ir daudz veidi kā izkūlties no nelabvēlīgas situācijas tikai jarīkojās .

10.aprīlis Atbildēt

Tieśi tā,tāpēc sociālie dienesti un katrai pašai māmiņai jāizpot realitāte...nu nevar ubagot soc. tīklos!Skarbi,bet patiesi pateicu.

11.aprīlis Atbildēt
Aigars Liepins > inese.sidorova

Tiesi otradi,vajag un velams starptautiskajos portalos.Lai redz cik bagati un partikusi dzivojam.Varam uzbliezt svetkus par 60 miljoniem,bet taja pasa laika simtiem tukstosu Latvija dzivo bada,vai tuvu sai robezai.

11.aprīlis Atbildēt

es tiesam brinos par jums cilveki,nu paludza naudu tad jus vai nu palidzat vai ejat garam neviens tak nespiez!!!kapec jataisa demagogija cik sanem cik tere,un vispar vai butu labak ja vina dzertu un tik dzemdetu???kas ar jums ir kapec cilveki paliek tik pretigi!nedod dievs ja kadam no jums kadreiz naksies lugt palidzibu!!!!!

11.aprīlis Atbildēt

Tad, palīdzi .un pati netaisi te demagoğiju

11.aprīlis Atbildēt

Kapec visu laiku tiek kritizetas mates ar berniem, bet tevi ne par berniem abiem jauznemas atbildiba.Vinas atskiriba no ta saucamajiem teviem kuri nedoma par berniem, audzina vinus sajos grutajos laikos lai cik bernu butu. Piekritu Livai nav ko kritizet mates ar berniem, pakritizejiet tevus kuri nerupejas par berniem, bet pie mazakajam grutibam met plinti krumos.

11.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:34

Jaunākās diskusijas