Bijušajam VUGD glābējam nepieciešama palīdzība

Portāls nra.lv 4.apr
 
F64
Portālā "ziedot.lv" ir ievietots stāsts par bijušo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieku Andri Asupu, kam tagad nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.

Andrim no Vecumnieku novada ir 57 gadi. Pēc gariem darba gadiem, kas aizvadīti Rīgā, strādājot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Andris ir pārcēlies uz dzīvi laukos. Lauku dzīve, tāpat kā glābēja darbs, ir Andra sirds lieta. Glābēja darbu pārņēmis arī viens no diviem Andra dēliem, savukārt, 14 gadus vecā meita ir biežs ciemiņš laukos, jo viņai ļoti patīk lauku dzīve.

Pēdējos divus gadus, kopš cīnās ar ļaundabīgu audzēju - zarnu vēzi, lauku dzīve ir Andra mierinājums un vieta, kur atgūt spēkus pēc pārciestajām operācijām un ķīmijterapijas kursiem.

Ārstu konsīlijs nozīmējis turpmāk Andrim ārstēties lietojot valsts neapmaksāto medikamentu Avastin, kas pastiprina ķīmijterapijas iedarbību, kas var dot labāku atveseļošanos.

No labdarības koncertā “Vienoti par iespēju” saziedotajiem līdzekļiem Andrim jau apmaksātas 2 medikamentu devas 2765.96 eiro apmērā. Taču atlikušajiem 7 kursiem nepieciešami vēl 9680.86 eiro. Zāles nepieciešamas ik pēc 2 nedēļām, viena kursa izmaksas 1382.98 eiro.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Kā tu, Liene, esi apnikusi ar savu reklāmu par labāku iespēju nopelnīt! Ja tik tiešām tā tava klondaika darbotos, tev nevajadzētu viņu reklamēt. Acīmredzot pati esi "iebraukusi auzās" un meklē muļķus. Ar tavu klondaiku slimnieks ātrāk kājas atstieps, kā nopelnīs naudu.

5.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas