Pensionāru pāris no Saldus dzīvo briesmīgos apstākļos, bet par dzīvi nesūdzas

Portāls nra.lv 6.feb
 
F64
Biedrība "Palīdzēsim viens otram" atklājusi kāda pensionāru pāra stāstu - lai gan viņi dzīvo neērtos apstākļos, par dzīvi nesūdzas.

Zināms, ka pensionāri, kuri ir vairāk nekā 80 gadus veci, dzīvo Saldus novadā.

"Nežēlojas par dzīves apstākļiem,viss viņiem esot labi. Priecājas par to, ka dzīvo visu mūžu pie dabas un nekur viņus prom no mājām neviens nedabūs.
Māja ir ļoti sena,vēji svilpo ... siltums turas tik ilgi,cik tiek kurināts. Nepieciešama malka (tās nav) nemaz, arī telefons ar lielām pogām( vecīši ir bez jebkādiem sakariem ar ārpasauli, ne ārstus, nekādu citu palīdzību ātri nesaņems, ja būs nepieciešams). Un noderētu arī TV āra antena un dekoders, lai vecīši redz vismaz Latvijas bezmaksas programmas," raksta viena no biedr;ibas dalībniecēm, kura ciemojās pie pensionāru pāra.

Ja ir vēlme vai iespēja palīdzēt, to var izdarīt, sazinoties ar biedrību Facebook.

Komentē 2

 
Anonīms
 

varu vecīšiem palīdzēt ar dekoderi,tikai nogādāt man nav iespēju .tālr. 29559194

6.februāris Atbildēt

Domajams -ka pirms 80 gadiem vareja vel būt ari gan 60 gan 70 gadu vecumi -kur tad vēl varētu ari gan šķirbas aizlipināt logiem ,gan peļcaurumos stiklus sabāzt un pēc tam aizbetonet gan ari vel šo un to pieknibināt kur iespējams pat ka-kas traucētu -nebija-bet tagad jau protams ka palīgi ari nebūtu par skādi un lai dieviņš tos ari dotu

10.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:36

Jaunākās diskusijas