Četru bērnu mamma: Palikusi eļļa un kartupeļi, kauns prasīt, bet nav citu variantu

Portāls nra.lv 23.jan
 
pixabay.com
Māmiņa, kura viena audzina četras atvases, lūdz palīdzību pārtikas sagādāšanā.

"Labdien mīļie Liepājnieki! Pēc neliela klusuma laika pienācis lūgums no ģimenītes kur mamma audzina viena 4 bērniņus!

Ļoti nepieciešama pārtika. "Mums palicis vien eļļa un kartupeļi, kauns prasīt bet mums nav citu variantu. Naudiņa aizgāja zālēs, kas nebija plānots." Ja vari palīdzēt raksti Edgars Kalniņš vai Vivita Kalniņa. Kontaktus iedosim personīgi," raksta palīgi

Avots un kontakti

Komentē 20

 
Anonīms
 

Kas vainas eļļā ceptiem katupeļiem? Kas vainas vāritu kartupeļu gabaliņiem ar sīpoliem un eļļu?

23.janvāris Atbildēt

Mani pārsteidz šie palīdzības lūgumi.Pati esmu izaudzinājusi 5 bērnus,Brīžiem bija ļoti smagi.Bet gājām visi un mazāko iespēju nopelnīt,nelaidām garām.Tagad ļoti vienkārši-paņaudi un gan jau palīdzēs.Kur jūsu pašcieņa un lepnums?

23.janvāris Atbildēt

Jums tad ir daudz..Man ir piedzivots ka nav pat tas.Un nelūdzu bet kartigi stradaju.

24.janvāris Atbildēt

Draugos redzeeju jums tak ir vīrs bernus jus viena neaudzinat.Kapec melo Vivita

24.janvāris Atbildēt

Sieviete smejas. Pie mums runa ,ka bada zemi ed. Kada sakara prasa? Un vel pie mums runa, ka nave uzreiz atbrivo , gan no atkaribam , gan dzives problemam. Ar Sveicienu no Brazilijas Alex da Silva..

24.janvāris Atbildēt

Šo rakstu jau publicē vismaz otro reizi.Bet,kad ir vēlme sazināties ar konkrēto personu,pēkšņi vairs neviena nav.Vai tas nav vairāk nekā dīvaini?

24.janvāris Atbildēt

Vispirms vajafzetu zinot ,barintiesai ,acimredzot si gimene nevar parupeties par saviem berniem so rakstu jau redzu tresa portala un ir aizdomas ,ka uz bernu rekina grib vecaki mazlliet iedzivoties.Ja kads pazist so mati ,nekavejoties zinojiet barintiesai

24.janvāris Atbildēt

Latviesi latviesi pie ka jus esat nonakusi?ka jums pat zel ir ar maizes kumosinu palidzet berniniem.tie vecaki nau pie vaines ka latvija nevar dabut darbu un to ka valsts nwrupejas par saviem latvijas iedzivotajiem.ka jus varat raksti mulkibas tadas.ka lai cep kartupelusus ka nekas traks nau.gribetu redzet ka jusu beni padzivotu dien diena estu tikai kartupelisus.nu ar vienvard sakot briva latvija edat ko gribat un runasim ari ko gribesim.nu vienkarsi murgs ka nau kas palidz gimenitei kau ar maizes gabalinu uz ko tiecas ta pasaule lai dievins pasarga.

24.janvāris Atbildēt

Par saviem bērniem jārūpējās vecākiem, nevajag kaunināt visus latviešus, un nav ko skatīties, kā būtu, ja nebūtu maizes...Strādāt vajag!!!!

24.janvāris Atbildēt
Inga Cupranova > valent.na.soro.ina

Pilnīgi piekrītu, strādāt vajag!

26.janvāris Atbildēt

Lv var dabūt darbu ja vēlas...... Tikai viss atkarīgs kādas katram prasības. Es arī esmu ar bērniem ēdusi plikus kartupeļus, jo visa nauda aizgāja par dzīvokli. Ir jāiemācās cīnīties, kaut ielas slaucīt. Pēc vīra nāves strādāju dienu un nakti lai savus trīs bērnus izskolotu un pabarotu. Mūsu spēks ir mūsu pašu rokās.....

24.janvāris Atbildēt

Kad mani 4.bērni bija mazi,tad turēju divus milzīgus dārzus,visi bija paēduši,pat atlika ko iedot vecākiem un draugiem.Tagad lielie bērni jau ieguvuši,bet jaunākie tūlīt iegūs augstāko izglītību.Strādāt vajag,tur tā vaina.

24.janvāris Atbildēt

Bet kur teikts ka viņiem ir kur, ko iestādīt?

24.janvāris Atbildēt

Jā, un dārzu, nevis gulët dīvānā pie TV.

26.janvāris Atbildēt

Edgars Kalniņš un Vivita Kalniņa!!! Tātad Edgars ir vīrs, ne jau viena pati māmiņa....

24.janvāris Atbildēt

Ne jau Kalniņiem vajag palīdzību! Tekstu jālasa uzmanīgi!

24.janvāris Atbildēt

Vai tad kāds prasīja izteikt savas domas!? Ja nevari palīdzēt tad paklusē, nevis bāžat iekšā savus stulbos komentārus. Ne jūs esat dzīvojuši to cilvēku dzīvi un ne jums viņu tiesāt! Priecājaties par saviem panākumiem un lūdzaties lai jūsu tuviniekiem nav nekas tāds jālūdz.

Lai izdodas Vivita, turaties...

24.janvāris Atbildēt

Cilvēki, lūdzu lasiet tekstu uzmanīgāk. Vivita un Edgars ir Liepājas puses koordinatori, kas palīdz cilvēkiem, kas nonākušiem nelaimē, atrast palīdzēt gribētājus.

25.janvāris Atbildēt

Latvijā nav darba???Manuprāt, trūkst kas strādā-policistu, pārdevēju, pastnieku, autobusu šoferu, mediķu...

26.janvāris Atbildēt

Palīdzēt jau vajag, bet lai tā nekļūst par sistēmu. P.S Esmu ēdusi arī ūdenī ceptus kartupeļus, jo nebija eļļa.

26.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:07

Jaunākās diskusijas