FOTO: Mātei ar trim bērniem piešķir dzīvokli briesmīgā stāvoklī; palīdzi!

Portāls nra.lv 11.jan
 
Labdarības lapa/Facebook
"Labdarības lapa" lūdz līdzcilvēku palīdzību rast laiku vai materiāli palīdzēt mātei ar trim bērniem, kura vēlas sākt jaunu dzīvi pašvaldības piešķirtā dzīvoklī, taču nepieciešams to iekārtot un veikt remontdarbus.

Laura (vārds ir mainīts) ir trīs bērnu māmiņa no Iecavas, kura priekš saviem bērniem ir darījusi visu, kas ir viņas spēkos, bet šobrīd ir nepieciešams milzīgs atbalsts lai ģimenīte varētu atsperties.

"Mana dzive sāka mainīties divus gadus atpakaļ, kad aizgaju no bērnu tēva ar trim maziem bērniem uz rokām, vīrietis fiziski iespaidoja gan mani, gan bērnus. Iet nebija kur, visu nācās darīt no nulles. Lēnu garu, ar savu gribasspēku un līdzcilvēku atbalstu es cīnijos par to, lai bērniem ir tik daudz, kā apģērbs, ēdiens un mamma līdzas, kura viņus mīl.

Sākumā bija jāpārvar daudz grūtību un šķēršļu, es meklēju atbalstu pie sociālā dienasta, nokārtoju statusu, vērsos pašvaldībā ar lūgumu pēc dzivokļa, jo īret nebija par ko, kā arī tajā brīdī nebija kur. Tā nu es atradu kādu mazu dzīvoklīti un centos viņu iekārtot. Taču tas bija pagaidu variants. Tagad, pēc diviem gadiem pašvaldība ir piešķīrusi mums 2 istabu dzīvokli, bet tajā ir ļoti daudz jāiegulda.

Labdarības lapa/Facebook

Man pašai tas nav pa spēkam, bet ļoti gribētos lai mūsu ģimenītei ir vieta, ko saukt par mājām. Pēc visām grūtībām un pārbaudījumiem, kam esam gājuši cauri, es ticu ka izdosies atrisināt arī pārējās lietas, tāpēc es ļoti lūdzu atbalstu visā, kas noder remontam, telpām, grīdām un vanasistabas remontam, kā arī ļoti noderētu vēl kādas darba rokas, jo viena to nespēšu izdarīt," raksta māmiņa.

Lai ģimenīte varētu sākt dzīvot piešķirtajā dzīvoklī, ir jāiegulda ļoti daudz, gan materiāli, gan darbaspēka ziņā.

Jātiek vaļā no pelējuma sēnes, kas ir praktiski visā dzīvoklī;
Jāievelk jauna elektrība;
Jāsalabo santehnika;
Jāieliek jauni logi;
Jāieliek grīdas;
Nepieciešamas visas mēbeles, jo dzīvoklis ir nemēbelēts;
Vanna vai duša, izlietnes, tualetes pods;
Jāflīzē virtuve un vannasistaba;
Jāizlīmē tapetes visā dzīvoklī.
u.c. darbi.

Ja jums ir iespēja palīdzēt minētajai ģimenei ar materiālim, darbu vai kā savādāk, Labdarības Lapa komanda būtu ļoti pateicīgi.

Ja varat atbalstīt materiāli:

Biedrība "Labdarības lapa"
Reģ.nr. 40008229453
Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konts LV82HABA0551039185377
Paypal: labdaribaslapa@gmail.com

Maksājuma mērķī norādot - remontam.

Avots un kontakti

Komentē 3

 
Anonīms
 

paldies ušakam

11.janvāris Atbildēt

Lūk viens no daudziem iemesliem kāpēc netaisos nevienam likties apakšā. Būt vienam ir grūti bet vēl ar bērniem ir vēl grūtāk. Laime ir pārejoša un izgaistoša. Viss pārējais ir tikai laika vilkšana un pastāvēšana līdz kapam.

12.janvāris Atbildēt

Ja dzīvoklis nav privatizēts un pieder pašvaldībai, remontu tajā taisa pati pašvaldība. Kauns par šo pašvaldību, kura nepilda savus pienākumus un liek māmiņai ar 3 bērniem dzīvot šādā dzīvokli.

12.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:53

Jaunākās diskusijas