Ģimenei atpūta Krāslavas peldbaseinā izvēršas murgā

tautaruna.lv 12.novembris 2023, 11:08
 
Dāvis Ūlands/F64
Ģimenei Latgalē nepatīkama pieredze, apmeklējot Krāslavas peldbaseinu, vēsta "Bez Tabu".

Dzīvesbiedri Kristīne un Maigonis kopā ar bērniem vēlējās pavadīt brīvo laiku Krāslavas peldbaseinā. Par ūdens priekiem ģimene bija iecerējusi maksās ar skaidru naudu, kā norēķinu līdzekli ņēma līdzi tikai to.

"Atverot maku, lai maksātu ar skaidru naudu, man paziņoja, ka ir tikai bezskaidras naudas darījumi. Es parādīju pirkstu pie galvas un teicu, ka tas nav normāli," saka Maigonis.

Maigoņa sieva Kristīne stāstīja, ka pirms došanās uz peldbaseinu bija “izstudējusi” cenrādi un citu klientiem saistošo informāciju, tomēr pašvaldības interneta vietnē, kur atrodama informācija par peldbaseinu, nebija brīdināts, ka par apmeklējumu var norēķināties tikai ar karti vai citu bezskaidras naudas norēķinu metodi.

"Vaicāju: ko mums tagad darīt? Doties uz mājām ar bērnu pēc kartes? Abas darbinieces smīnēja, teica: ko gribat, to darāt, varat doties uz mājām. Vakars bija saplānots, bērns gaidīja. Teica, ka informācija par norēķiniem ir tikai “Facebook”, bet “Facebook” ir svarīgāks par mājaslapu? Ko man darīt, ja es to nelietoju? Es “Facebook” reāli nelietoju! Par šo atkal pasmīnēja un pateica, ka paši esam vainīgi," saka Kristīne.

Ģimene uzskata, ka ar šādu norēķinu kārtību baseina administrācija diskriminē tos, kuri norēķinās tikai ar skaidru naudu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

12.novembris 2023

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:07

Jaunākās diskusijas