Sieviete taranē restorānu dēļ pavisam niecīga iemesla; tas viņai izmaksāja vismaz 4000 dolāru

tautaruna.lv 3.jūnijs 2023, 18:30
 
pixabay.com
ASV kāda sieviete bija tik ļoti sašutusi par saņemtā pasūtījuma sastāvu, ka ar automašīnu taranēja restorāna ēku, raksta UNIAN

Amerikas Savienotajās Valstīs kāda sieviete ar savu apvidus auto apzināti taranējusi restorānu. Iemesls dīvainajam incidentam, kas notika Džordžijas štatā, bija cepumu iztrūkums viņas pasūtījumā.

Kā vēsta "Fox News", 50 gadus vecā amerikāniete bija sašutusi par cepumu neesamību viņas pasūtījumā. Paliekot nikna, viņa sēdās pie stūres un ar automašīnu taranēja "Popeyes" ēdināšanas iestādi. Tajā pašā laikā sieviete gandrīz notriekusi kādu 18 gadus vecu restorāna darbinieku.

"Vadītājs teica, ka restorāns izlabojis kļūdu un pirms negadījuma iedeva viņai cepumus. Vadītāja arī teica, ka sieviete pirms incidenta draudējusi personālam, tostarp zvanījusi iestādei un piedraudējusi ar savu automašīnu iebraukt ēkā," norāda laikraksts.

Pēc tam, kad amerikāniete izraisīja avāriju, viņa aizbēga no notikuma vietas un devās uz dienvidiem pa Gordonas šoseju. Likumsargiem likumpārkāpēju izdevās atrast. Viņš stāvēja pie kādas mājas ar bojātuauto priekšējo daļu.

Tiek atzīmēts, ka amerikāniete tika ievietota aizturēšanas telpās un viņai tika piemērota drošības nauda vairāk nekā 4000 USD apmērā. Pagaidām nav zināms, vai sieviete paliks apcietinājumā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:36

Jaunākās diskusijas