Sirmgalve veikalā apmaksā dzīvokļa rēķinu, bet kļūst par parādnieci

tautaruna.lv 29.aprīlis 2023, 1:00
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Vientuļa pensionāre vienā no Liepājas veikaliem “Maxima” samaksājusi rēķinu par dzīvokli. Taču vēlāk uzzinājusi, ka rēķins nomaksāts tikai daļēji un viņa palikusi parādā, riskējot zaudēt pašvaldības dzīvokli, vēsta liepajniekiem.lv

Rēķins par dzvokli bijis 137,27 eiro liels, bet tā kā viņai kā maznodrošinājai bija piešķirts dzīvokļa pabalstu 47,62 eiro apmērā, tad sirmgalvei bijis jāmaksā 89,65 eiro. Veikala kasierei viņa iedevusi 100 eiro, pēc kā saņēmusi 10 eiro un 35 centu atlikumu un čeku, ko nav izpētījusi, bet vienkārši ielikusi kabatā.

Taču februārī no pašvaldības uzņēmuma “Liepājas namu apsaimniekotājs” pensionāre saņēmusi vēstuli, kurā atgādināts, ka viņai izveidojies 50 eiro parāds par īri un komunāliem maksājumiem.Izpētot veikala “Maxima” čeku sirmgalve atklājusi, ka tajā norādīts: “Liepājas pašvaldības īres apmaksa 39,65 eiro.”

Kompānija “Maxima Latvija”, izvērtējot konkrēto gadījumu, nav atklājusi neatbilstības veiktajiem maksājumiem. Taču kompānija sola sazināties ar klienti un mēģināt rast risinājumu.

Visu rakstu var izlasīt šeit

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:48

Jaunākās diskusijas