VIDEO: Nepamana vai klaji ignorē? Autovadītāju attieksme pret "ķieģeli" pārsteidz

tautaruna.lv 15.aprīlis 2023, 13:30
 
Ekrānšāviņš
Jaunais Sarkandaugavas pārvads kopā ar Austrumu maģistrāles projektu ļaus būtiski uzlabot satiksmes plūsmu galvaspilsētā, pārvada atklāšanas ceremonijā klāstīja Rīgas vicemērs Vilnis Ķirsis (JV).

Kā galvenos ieguvumus no jaunā pārvada Ķirsis minēja kravas automašīnu plūsmu novirzīšanu no pilsētas centra un sastrēgumu mazināšanu Sarkandaugavā.

Sarkandaugavas pārvads uzbūvēts pāri dzelzceļam Rīga-Skulte. Līdztekus pārvadam atklāts arī velo un gājēju ceļš Mangaļi - Sarkandaugava.

Pēc pārvada atvēršanas satiksmes dalībniekiem jāņem vērā vairākas satiksmes organizācijas izmaiņas. Piemēram, būs mainīta satiksmes organizācija Tilta un Duntes ielas krustojumā. Braucot virzienā no Mežaparka, pa Tilta ielu nevarēs nogriezties pa labi no Tilta ielas uz Ganību dambi vai Tvaika ielu. Šo manevru varēs veikt tikai sabiedriskais un operatīvais transports.

Braucot pa Duntes ielu, virzienā no Centra, pie Tilta ielas būs iespējams veikt tikai labo manevru uz Tilta ielu virzienā uz Mežaparku un nebūs iespējams braukt virzienā uz Ganību dambi vai Tvaika ielu.

Tiks slēgta arī kravas transporta kustība pa Tilta ielu virzienā no Mežaparka uz Centru.

Līdz ar to, saskaņā ar minētajām satiksmes organizācijas izmaiņām, pēc Sarkandaugavas pārvada atvēršanas pilnībā aizliegs kravas transporta kustību pa Duntes ielu, sākot no Bukultu ielas abos virzienos un pa Tilta ielu abos virzienos.

Taču, kā redzams video, jaunās izmaiņas satiksmē tiek klaji ignorētas.

Māris: Vienkārši fantastisks zīmju izvietojums un ja tur mainījās satiksmes organizācija, tad šoferi kas ikdiena tur iepriekš brauca, ķieģeli pat nepamana.

Jolanta: es zinu to krustojumu,tur ķieelis nekad nav bijis...tas uzlikts laikam pa nakti...kādu mārrutku dēļ tur viņi uzlika...? Tagad zināšu,šausmīgi neērti...

Mārtiņš: Pietiekami būtu, ja šo krustojumu sataisītu civilizēti, nevis to parodiju, kas ir tagad.

Jānis: Pag, es šito vairs īsti līdz galam nesaprotu. Tur ķieģelis ir uzlikts(uz mūžu mūžiem), jo atvērts jaunais pārvads?

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:38

Jaunākās diskusijas