Ugunsgrēka laikā sociālajā mājā Vecmīlgrāvī atrod sasietu vīrieti

tautaruna.lv 12.janvāris, 13:15
 
F64
Otrdien jau vēstīts par ugunsgrēku sociālajā mājā Vecmīlgrāvī. Izrādās, ka līdz ar piedūmojumu un vietējo paniku Valsts policija vienā no dzīvokļiem atrada sasietu vīrieti un viņu aizturēja par iepriekš izdarītu pārkāpumu, vēsta "Degpunktā".

Savas dzīvesvietas otrdien ugunsgrēka laikā pameta daudzi Zandartu ielas iedzīvotāji. Daļa pašu spēkiem, daļa ar glābēju palīdzība.

Tomēr ceturtajā stāvā, kurā notika degšana un bija spēcīgs piedūmojums, daži no cilvēkiem negribēja pamest telpas, bet daži to nespēja izdarīt pat gribot.

No sociālā nama iemītniekiem kļuva zināms, ka vienā no dzīvokļiem ugunsdzēsēji atrada vīrieti, kurš gulējis uz grīdas ar sasietām rokām un kājām.

Iespējams, viņa brīvību ierobežojis kāds no mājiniekiem. Tika piesaistīti Valsts policijas darbinieki, kuri sasieto vīrieti aizturēja. Likumsargi šobrīd informāciju par vietējo iedzīvotāju pašdarbību un cilvēka sasiešanu nedz noliedz, nedz apstiprina. Policisti ziņo, ka neilgi pirms ugunsgrēka aizturētais bija pastrādājis noziegumu vienā no netālu esošajām ielām.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:03

Jaunākās diskusijas