Rīdzinieks šokēts par pašvaldības attieksmi

tautaruna.lv 31.oktobris 2022, 7:00
 
Kaspars Krafts/F64
Zigurds kopā ar trīs radiniekiem ir īpašnieks teritorijai Dārziņu apkaimē, kur atrodas ūdenstornis. Pašvaldība vairākus rudeņus apkaimes iedzīvotājiem norādīja, ka bezmaksas lapu savākšana notiks ūdenstorņa piegulošajā teritorijā. Šogad čaklākie iedzīvotāji turp aizvilka jau pirmos maisus un tad Zigurds saņēma zvanu no Rīgas domes, vēsta "Bez Tabu".
Viņš informēts, ka pašvaldībā saņemtas sūdzības par maisiem ar lapām, kas novietoti blakus Zigurda kopīpašumam. Nu esot ierosināta lieta un var nākties saņemt sodu. Ja Zigurds vēlas izvairīties no soda naudas, pēc iespējas ātrāk citu atstātie maisi esot jāsavāc.

Līdzīpašniekam izdevies noskaidrot, ka šogad pašvaldība atcēlusi ierasto kārtību un šajā krustojumā vairs nebūs lapu savākšanas punkta.

Iedzīvotāji gan ieraduma pēc turpina lapas vest uz Cidoniju un Jāņogu ielas krustojumu, īpašniekam radot bažas par gaidāmo Rīgas domes sodu. Vienu no piegružotājiem Zigurds iemūžinājis, klausot domes darbinieka ieteikumam, izsaucis arī Rīgas pašvaldības policiju. Likumsargi ieradušies, taču atteikušies piegružotāju sodīt, tā vietā izsakot mutvārdu brīdinājumu.

Apkaimes iedzīvotāji ir samulsuši un nesaprot, kur šogad paredzēts lapu savākšanas punkts.

Domē sola nesodīt ne Zigurdu, ne citus īpašniekus, kuru piegulošajās teritorijās līdz šim organizēja lapu savākšanu. Dārziņos redzamie plakāti esot saglabājušies no pagājušā gada. Vietvaras mājaslapā atrodama aktuālā informācija, kur redzams, ka, piemēram, Dārziņos līdzšinējie 15 punkti aizstāti ar diviem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas