Sieviete sašutusi: Rīgas centrā mašīnas bojā ar superlīmi

tautaruna.lv 24.septembris 2022, 18:30
 
Aivars Ķesteris/F64
Tā saucamie autostāvvietu kari pie daudzdzīvokļu mājām nav nekāds retums – iedzīvotāji mēdz caurdurt spēkratu riepas vai uz vējstikliem atstāj nepatīkamas zīmītes, taču Rīgas centrā, Ausekļa ielā, kāds vietējais svešu šoferu atbaidīšanai ņēmis talkā superlīmi, vēsta “Degpunktā”.

“Labvēļa”, kā cilvēks pats sevi ironiski nodēvējis, vēstījumu Kristīne tagad var lasīt pat braucot. A4 formāta draudu zīmīte uz sievietes “BMW” vējstikla ar superlīmi pielīmēta tieši vadītāja pusē, un tās paliekas traucē redzamībai. Kristīne savu automašīnu Ausekļa ielā 2 novietoja ceturtdienas vakarā, un naktī vairākus stāvvietā atstātos spēkratus kāds vietējais bija apstrādājis ar superlīmi.

Kristīne, kas sašutusi par bojāto automašīnu, stāsta, ka vējstiklu nav iespējams notīrīt, uz tā ir līmes paliekas un vējstikls ir bojāts. “Auto attiecīgajā vietā nenovietoju pirmo reizi, autostāvvieta paredzēta visiem,” viņa stāsta.

Lapiņā norādīts, ka autostāvvieta izveidota par Ausekļa ielas 2 iedzīvotāju līdzekļiem, ka pirms daudziem gadiem mājas iedzīvotāji stāvvietas labiekārtošanā it kā ieguldījuši 3000 latu.

Ja mājas iedzīvotāji stāvvietu nevēlas dalīt ar citiem, nepieciešams to, tā teikt, darīt zināmu arī pārējiem autobraucējiem.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis stāsta, ka ir gadījumi, kad pie autostāvvietas ir papildzīme. Tāpēc ikviens iedzīvotājs var vērsties Rīgas domes Satiksmes departamentā, lai noskaidrotu, vai attiecīgajā stāvvietā ir tiesības uz papildzīmi, jo, ja autostāvvieta atrodas uz pašvaldības zemes, nav tiesību to piesavināties tikai savai lietošanai.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas