Izglītības ministre sašutusi par "šķībajiem dziesmu svētkiem"

tautaruna.lv 9.augusts 2022, 19:40
 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency
5. augustā aģentura LETA, atsaucoties uz Rīgas domes Komunikācijas pārvaldi, ziņoja, ka Vecrīgā sestdien, 20.augustā, ar Šķībajiem dziesmu svētkiem, balkonu koncertiem, tostiem un gardāko smieklu un kūku konkursu svētku piknikā svinēs Rīgas 821.dzimšanas dienu. 

Doma laukums iecerēts kā svinīgākā pasākuma zona. Šeit atradīsies skatuve, bet ap to - gari baltiem galdautiem klāti galdi. Uz skatuves darbosies diriģents, kurš aicinās sanākušos piedalīties "Šķībajos dziesmu svētkos". Visu dienu norisināsies arī vairāki balkonu koncerti ar Raimonda Paula mūziku, bet pie Doma baznīcas atradīsies bērnu aktivitāšu laukums.

Rātslaukuma vidū sliesies galvaspilsētā augstākais "tostu tornis", kurā ikviens rīdzinieks un viesis būs aicināts kāpt, lai teiktu novēlējumu Rīgai dzimšanas dienā.

Visas dienas garumā Vecrīgā izskanēs "ceļojošie koncerti", norisināsies gardākās kūkas un skanīgāko smieklu konkursi, dzejas lasījumi, gidu cīņas, publiska atzīšanās mīlestībā un citas priekpilnas norises.

No pasākuma programmas cilvēkiem izpratni radījuši "šķībie dziesmu svētki", tostarp sašutumu neslēpj izglītības ministre Anita Muižniece.

Cilvēku reakciju pamanījuši domnieki un savās preses relīzes šķībie pārtapuši par "Drosmīgo dziesmu svētkiem".

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:52

Jaunākās diskusijas