Soctīklos šūmējas: Vai Levits atkal izcēlies?

tautaruna.lv 27.janvāris, 17:15
 
Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency
Pirmdien Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī nosauca Latvijas delegācijas karognesējus 2022.gada Pekinas ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijai un pasniedza viņiem Latvijas valsts karogu.

Taču sabiedrības vērīgā acs pamanījusi un cilvēki pauž neizpratni par fotomirkļos iemūžināto, proti, brīdī, kad Levits pasniedz karogu, viņam nav maska, bet olimpiešiem ir.

fa

Ar ierakstu dalījušies 2600 facebook lietotāji. Komentāros cilvēki ironizē, ka Levits laikam atkal satraucies.

Jau ziņots, ka Latvijas iedzīvotāji bija nikni par Levita izgājienu: "Tā bija necieņa un augstprātība".

Viņš Latvijas himnas laikā nenoņēma cepuri. Visupirms viņa padomniece skaidroja, ka prezidents bija satraucies dēļ svilpējiem pasākuma laikā. Bet, ak vai! Svilpa taču pēc himnas.

Vēlāk gan tapa cits prezidenta skairdrojums. "Atbilde skan šādi: "Man jāsaka attiecībā uz šo hūti- es tajā laikā biju aizdomājies. Aizdomājies par visu šo situāciju, kas saistās gan ar Astru, gan arī par to, ka tagad mums ir sava valsts un demokrātija sargā arī šādus provokatorus, kas, protams, ir svarīgi, labi un pareizi. Un es aizdomājos par to, ka pirms nepilniem 30 gadiem es toreiz kā tieslietu ministrs liku pie toreizējās Augstākās tiesas, tagadējās Apgabaltiesas piemiņas plāksni Gunāram Astram. Virkne tiesnešu ar to nebija apmierināti, bet tas bija simbolisks politisks žests, ka tagad ir cita vara. Visā šajā pārdomu brīdī es diemžēl aizmirsu noņemt hūti, par ko es arī atvainojos."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:24

Jaunākās diskusijas