Politiķis Možvillo: Mani biedē pie varas esošo apmātība ar vakcināciju

tautaruna.lv 13.janvāris, 17:30
 
Ieva Ābele/Saeima
13.Saeimas deputāts Māris Možvillo savā facebook lentā publicējis sašutuma pilnu ierakstu, atstāstot kādā komisijas sēdē pieredzēto. Ieraksts izpelnījies soctīklu lietotāju ievērību.
"Vakar Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē uzstājās uzaicinātās personas no Veselības ministrijas ar pašu ministru priekšgalā. Mēģināja izstāstīt kur lika kāpostu 80 citronu apmērā, kas pazīstamas ar koda vārdu "dārgās gultas".
Brīnumainā kārtā par šo summu iztērēšanu savu sašutušo vaigu rādīja ne tikai opozīcijas deputāti, bet arī paši koalīcijas spēki. Gribēja zināt kur "daudzā" nauda devusies un kādās kabatās sagūlusi. Sēde bija gara ar daudz powerpointīgām bildītēm un exceļotām tabulām.
Man radās pārliecība, ka naudas ceļus nespēja izskaidrot tērētāji un vēl mazāka sapratnes dzirksts par tēriņiem bija redzama koalīcijas ļaužu acīs.
Mani interesēja 2 jautājumi, kurus arī uzdevu. 1. Vai VM ir plāns kā rīkoties tad, ja tomēr neizdosies nošpricēt visus un ne visi izslimos lai tiktu pie svētā grāla - QR koda. Atbildes vietā ministra tiriāde par to, ka valsti var glābt tikai šprice.
Izskatās pēc narkomānu filozofijas - nākošā doza dod cerību uz rožainu nākotni.
Mani biedē pie varas esošo apmātība ar vakcināciju, jo tā tomēr ir spēlēšanās ar uguni. Mūs aicina uzticēties zinātnei! Bet kā var uzticēties , ja pašai zinātnei nav vienota viedokļa. Ak jā! Pareizais viedoklis ir tad, ja to apmaksā valsts vai farmācijas kompānijas. Pēc ministra teiktā sapratu - tāda plāna nav! Un vismaz līdz oktobrim nebūs!
Kā būs pēc tam - lai domā jaunā Saeima un MK. 2. jautājums. Vai VM ir plāns kā izvairīties no C piemaksu paģirām? Ar to es domāju patreiz dāsnās piemaksas tiem, kas iesaistīti cīņā ar C. Man nav nekas pret tam, ka med personāls saņem pienācīgas algas, bet visi, ne tikai biznesa plānā iesaistītie. Piemaksas saņems arī slimnīcu valdes locekļi, kas jau pie esošās, nebūt ne mazās algas, dabūs vēl. Uz to ministrs atbildēja, ka viņi par to ir DOMĀJUŠI! , bet nekas vēl nav izdomāts. Kā lielu panākumu pasniedza papildus 30 milj. piešķiršanu med. personāla algām. Tas nekas, ka šie 30 milj. nesedz ar likumu uzlikto pienākumu palielināt algas. Tas vien tāds plāksteris mironim. Līdz ar to kļūst skaidrs viens - dzīve kabinetos un ārpusē ir divas dažādas, ļoti atšķirīgas, lietas!
Parasti jau saka - kritizēt nav māksla! Taču šajā gadījumā kritika ir pamatota un ne tikai es, bet arī mani kolēģi piedāvājuši vairākus plānus kā rīkoties, lai panāktu sabiedrības līdzdalību un kopīgi uzveiktu uzliktos izaicinājumus. Tā vieta -kaudzēm noraidītu priekšlikumu, mēģinājumi opozīcijai uzkārt mirušo ļaužu skaitu un nemitīgo biedēšanu. Kāds ir rezultāts? Vienā vārdā - sū.īgs!"

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 65

 
Anonīms
 

Nu,re,cik precīzi pausta balta patiesība.

13.janvāris, 17:42 Atbildēt

Ļoti uzkrītoši Kariņš un Pavļuts NEDZIRD un NEREAĢĒ ne uz vienu citu domu un ideju, kas nav par vakcināciju.

Ir sajūta, ka viņiem ir stingri dotas VADLĪNIJAS, no kurām viņi baidās novirzīties - tāpēc labāk ir neteikt neko citu - kā vien.. to pantiņu, ko ir iemācījušies par "2 metriem"..

Tā ir metode - "neatbildēt neko vai neko citu"

bet - attiecībā uz tautu... tas ir nonsenss... kā melnā PR spilgta izpausme.

13.janvāris, 17:45 Atbildēt

Šis ir tas možvillo kurš teica ka vecākiem nevar dot 500 eiro par bērnu jo tie nemākot rīkoties ar naudu

13.janvāris, 17:53 Atbildēt

To teica Reirs

13.janvāris, 21:08 Atbildēt
īpaši stulbs > janis.arbidans

Jā! Reirs tas dullais bija.

13.janvāris, 21:28 Atbildēt
Kristine Tiltiņa > janis.arbidans

Šis arī to teica.

14.janvāris, 9:14 Atbildēt
Kaspars Saukums > kristine.tilti.a

Lai kurš arī to teica,bet pateica pareizi....

15.janvāris, 22:12 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > kaspars.saukums

Tiesis ta, kadus nahui 500 joiro tiem alkassu mesliem, ar kuvaldu tiem sudiem kartigi iedod pa jebalu. Ja nepaspeja izvilk, tad nau ko pist zirgu

16.janvāris, 22:05 Atbildēt
13.janvāris, 18:09 Atbildēt

Redz,man bij taisnība,Bulgārijā jau taisa ešafotus.Drīz sāks kārt kovidfašistus.Kāda sajūta kovidfaniem? Lohonuļisj!!! policija ari nesprēgā tur jo saprot ,ka viņus sagaidīs tas pats .!!!

13.janvāris, 19:25 Atbildēt

Es lieku uz Franciem!

13.janvāris, 21:39 Atbildēt
Dzintis > vitalij.nartish

Lohonuļisj ar to,ka poličiem tak sev tā inde ari jādur.Ja poliči nāks ari latvānijā pie prāta un sapratīs,ka viņus indē nevis aizsargā no kovida ,tad kaotāju ,peisaku,pļūtaku gaida ešafots pie brīvības pieminekļa.Ceru nodzīvot līdz tai dienai,a potom pohujs

14.janvāris, 9:10 Atbildēt
Māriņa > dzintis

Ja turpināsi dzert un krāt lieko svaru - nenodzīvosi ;)

16.janvāris, 21:53 Atbildēt
Dzintis > m.ri.a.60e61ddb0621e

ko piepisies kuce???Ej švakcinējies,kurš tev to liedz

17.janvāris, 17:15 Atbildēt

Tas bija jau sen saprotams ka "Dažiem" tas ir Covid-Bizness. Tāpat kā ar sejas maskām....!

13.janvāris, 18:18 Atbildēt

Pašlaik notiek valstī genocīds pret tautu!!

13.janvāris, 18:34 Atbildēt

Genocīds pret tautu sākās jau drīz pēc neatkarības atgūšanas un pamazām uzņem apgriezienus, kā lavīna.

13.janvāris, 20:59 Atbildēt

Cik zinu, ir valstis, par kurām mums neko nestāsta, un kur jau pašā sākumā katram iedzīvotājam iedeva paciņu ar organisma imunitāti stiprinošiem vitamīniem un zāles tam gadījumam, ja patiesi cilvēks sajūt reālas saslimšanas simptomus. Nekādu šļuru!!! Taču pašlaik Saeimai ir nepieciešams saukt pie atbildības Kariņa kungu par divus gadus ilgstošu bezatbildīgu mobingu pret valsts iedzīvotājiem, vispārējās medicīnas sagraušanu un, protams, milzīgu naudas summu ķēzīšanu visādos veidos, kaut vai dalot iedzīvotājus pēc parametra- klausu Karinam, dabūju 20 eiras, neklausu- nedabūju.... Tam ar veselību nav nekada, itin nekāda sakara...

13.janvāris, 18:48 Atbildēt

Kurās valstīs tā ir! Labu prātu turp dotos!!!

14.janvāris, 22:08 Atbildēt

Starp citu, ja esošie deputāti grib tikt nākamajā saeimā, tad šis ir brīdis spalviņu spodrināšanai. Visi, kuri nobalsos par ieilgušā idiotisma tūlītēju atcelšanu,būs dabūjuši milzīgu bonusu priekš vēlēšanām

13.janvāris, 18:50 Atbildēt

Valdība vakcinācijas jautājumā rīkojas pareizi, bet nepietiekoši stingri.

Ja nav tiešām medicīnisku predispozīciju, jāvakcinējas obligāti.

Tas ir katra apzinīga Latvijas iedzīvotāja pienākums-pret sevi un citiem.Žēl, ka ir tik daudz grūtgalvīšu, kas izdomā visādus pekstiņus, lai nevakcinētos.

Visu cieņu Kariņam un Pavļutam vakcinācijas jautājumā, ka viņi nepadodas grūtgalvīšu mežonīgajam spiedienam!

13.janvāris, 18:51 Atbildēt

Tev kundziņ pašam ar to galvu tā diezgan švaki laikam. Tavā tekstā pietrūkst tikai visu partijai un piecgadi triecientempā!

13.janvāris, 19:12 Atbildēt

Pasveicini Mārtiņu Rītiņu kovididiot

13.janvāris, 19:26 Atbildēt

Tu tas apgaismotais provakseris

13.janvāris, 21:07 Atbildēt

Kāds tu ozols! Tev galva tikai kā tukša ozola muca. :)

13.janvāris, 21:30 Atbildēt

Nu jaa,tev tik taalu iestuuma,ka smadzeneem vieta nepalika!

13.janvāris, 21:30 Atbildēt

esi mīzientrõps vai 1-kārši āmurs?

13.janvāris, 22:34 Atbildēt

Andris Ozols ir valdības apmaksāts trollis, kuram ir dots uzdevums skalot smadzenes, tāpat kā Panorāma to dara ik vakaru.

13.janvāris, 23:52 Atbildēt

Tikai pauti kā zīles no biežām potēm😃😄😄

14.janvāris, 9:03 Atbildēt

Smieklīgs gan tas andris....

15.janvāris, 22:15 Atbildēt

Nu re, cik te daudz ''īstu'' veču - vesels bars uzbruka vienam cilvēkam! Taisni kā žurkulēni, kas barā grauž vienu upuri.

16.janvāris, 21:57 Atbildēt

Labsvakars!Šoreiz neiziešu uz balstvakcīnu,jo tā arī nesaslimu šo divu gadu laikā nedz līdz vakcīnai ne arī kad tās iedarbība vairāk cik noprotu jau kādu laiku nav!Nekad nedomāju,ka piedzīvošu brīdi dzīvē,kad ar neslēptu uzspiešanu un gestapo metodēm,mēģina piespiest cilvēkus(attiecīgi sertifikāts).Es atgādinu visiem zināmo patiesību,katrs zin savas vājās vietas,cik bieži saaukstējas un cik ātri atveseļojas(tātad savu imūnsistēmu),ir goda bārda cilvēki kuri ir nīkulīgi pa dzīvi,bet tas neattiecas uz visiem!Ir kam ir dabas dota stipra imūnsistēma un neredz vajadzību turpināt šo marazmu.

13.janvāris, 19:07 Atbildēt

Šie ir fakti, kurus nevajadzētu palaist garām!

Tā vietā, lai izbeigtu šo pandēmiju, kā solīts, eksperimentālo vakcīnu plašā izplatība faktiski ir izraisījusi strauju Covid-19 gadījumu un nāves gadījumu skaita pieaugumu visā pasaulē, liecina nesen publicēts preprint pētījums, kurā tika aplūkoti dati no 145 visvairāk vakcinētām valstīm pasaulē.

99 lappušu pētījums ar nosaukumu “Vakcīnas ievadīšanas pasaules mēroga Bajesa cēloņsakarības analīze par nāves gadījumiem un gadījumiem, kas saistīti ar COVID-19".

145 valstu BigData analīze atklāja, ka tieši ASV šis trieciens ir izraisījis par 38% vairāk Covid gadījumu uz miljonu un vēl pārsteidzošāku nāves gadījumu skaita pieaugumu par 31% uz miljonu.

Kopumā pētnieki atklāja, ka gandrīz 90% (89,84%) no 145 valstīm piedzīvoja šo negatīvo ietekmi no vakcīnām pēc tam, kad tās bija pieejamas.

Publikācijas avots:

www.researchgate.net/publication/3..._145_Countries

13.janvāris, 19:20 Atbildēt

šitas berdrinkerim un robertam ar liso plešku

13.janvāris, 19:52 Atbildēt

Alojas pusē un īpaši Ungurpilī vienmēr ir dzīvojuši un dzīvo prātīgi cilvēki.

13.janvāris, 21:27 Atbildēt

mani arī [biedē]!

13.janvāris, 22:30 Atbildēt

Vai tad pats balts un pūkains? To naudu jau sen dala, tagad tik pamanīja? Faktus mums vajag, faktus😃 pamatotus un lai ir caurspīdīgi un Jums vajag tur iekšienē kautko darīt, jo labot jau ir par vēlu.

13.janvāris, 23:28 Atbildēt

PAREIZI,TAČU ĻOTII NOVĒLOTI.BŪTU ĀTRĀK,VARETU ARĪ NOTICĒT

14.janvāris, 1:19 Atbildēt

Možvillo ir viens no kandidātiem manā rudens sarakstā. Ir ļoti maz cilvēku mūsu politikā kas rada pat minimālu uzticību.

14.janvāris, 7:01 Atbildēt

točna

14.janvāris, 9:12 Atbildēt

Apmatiba ar vakcinaciju-tiesi ta! Paradu piedzinejai pazinoju,par cik esmu nevakcinets,esmu pagaidam bez darba..,bet vini var meginat naudu piedzit no valsts...😄,vina nolika klausuli pirmaa..

14.janvāris, 10:06 Atbildēt

Pateici ļoti labi,precīzāk nevar.

14.janvāris, 10:13 Atbildēt

Jums ar Dzinti viena laiva - nožēlojama un kredītos pavadīta dzīvīte. Tas arī pierāda jūsu nespēju patstāvīgi dzīvot un risināt problēmas, vieglāk taču paņemt kredītus un tad ienīst visu un visus. Faktiski, esat pelnījuši tādu likteni, kungi ;)

16.janvāris, 22:01 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > m.ri.a.60e61ddb0621e

Sudaina marinn dirsa - gribi varbut ar kuvaldu dabut ieksas?

16.janvāris, 22:08 Atbildēt

Atslābsti, nožēlojamais nacistu pīsiņ :D

17.janvāris, 1:04 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > m.ri.a.60e61ddb0621e

Kaput tev wakseri - mes tev uzgrillesim gazes kamera

17.janvāris, 1:11 Atbildēt
Dzintis > m.ri.a.60e61ddb0621e

Man kredītu nav,ko tu murgo un neba kura katra duračka mani mācīs

17.janvāris, 17:17 Atbildēt
Māriņa > dzintis

Duročka noteikti neesmu, turklāt nekad neesmu tev neko mācījusi, taču, cik redzēju komentāros, tad tā cilvēki par tevi te runā.

18.janvāris, 23:53 Atbildēt
Dzintis > m.ri.a.60e61ddb0621e

Labi ,ka runā.Bet tad neraksti par mani savas sacerētās pasaciņas

19.janvāris, 8:58 Atbildēt

Malacis, Možvillo! Tautai ir jāzin patiesību un savus “varoņus”!

14.janvāris, 10:52 Atbildēt

Možvillo sapņo, ka antivakseri viņu ievēlēs 14. Saeimā.

14.janvāris, 11:25 Atbildēt

Pareizi,jo vakcīnfani uz vēlēšanām neies,jo gulēs 2 m zem zemes

14.janvāris, 14:32 Atbildēt

Dr. Pavļutam esot lielš čemodāns ar vakcīnām🤔

14.janvāris, 13:53 Atbildēt

Doktors ''nāve'' to tur savām vajadzībām ,gadijumā,ja pienāks brīdis un pa rokai nebūs pistole ar 1 patronu.

14.janvāris, 14:31 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:46

Jaunākās diskusijas