"Ākstīšanās"; iedzīvotāja neslēpj dusmas par trešās potes saņemšanas noteikumiem

tautaruna.lv 30.novembris 2021, 10:30
 
Attēlam ir ilistratīva nozīme / f64.lv, Mārtiņš Zilgalvis
Fotogrāfe un sociālantropoloģe Elīna Kursīte mikroblogošanas vietnē Twitter sašutusi par noteikumiem, kas attiecas uz tiem, kuri vēlas saņemt trešo vakcīnas devu.

"Tā ākstīšanās ar "jums vēl divas dienas līdz 6 mēnešiem, nedrīkstam dot trešo poti" ir absolūts idiotisms. (to es saku kā AZ saņēmis "hroniķis")," ierakstā pauž iedzīvotāja.

Viņa norāda, ka tādejādi valsts prioritāte ir cilvēku, kas nevēlas vakcinēties, motivēšana saņemt poti, bet nekādi netiek atvieglots process tiem, kuri paši vēlas vakcinēties.

"Bet nu pasakiet, ka tā nav. Tos, kas paši grib savas trešās - tur atrod simts iemeslus, kāpēc jums tagad mēs neko nedosim. Bet ja tu esi vakcīnrealitāte - mēs tev skriesim pakaļ un samaksāt piedāvāsim, lai tikai tu atļauj sevi izglābt no miršanas. NU, VAI ZINIET...!" - dusmas neslēpj iedzīvotāja.

Sievietei komentāros piekrīt arī daudzi Twitter lietotāji, kuri arī saskārušies ar atteikumiem balstvakcinācijai.

"Es kā arī "AZ hroniķis" vēl vismaz mēnesi varēšu gaidīt, ja nekas nemainīsies," pauž komentētāja. "Pierakstīju jauniešus (bija 5 mēn pēc J&J) caur manavakcina.lv. Aizbraucām. Atšuva, jo maza klīnika nepotējot balstvakcīnas, lai ejot uz lielajiem centriem. Tur atkal katram bija jāpaskaidro KĀDĒĻ vajadzīga vakcīna (tipa - darbs bīstamos apstākļos, mācības klātienē)..."

"Ērmoti. Šodien Cēsīs abas vecākās meitas dabūja būsterus, viena kā riska grupas pārstāve, otra, jo jensena vakcīna bija. Bez liekiem jautājumiem, laipni un profesionāli. Pierakstījās no rīta, 14 jau bija laukā no vakcinācijas punkta. Lasu un brīnos, kāds citur bardaks!" - atšķirīgā pieredzē dalās komentāra autore.

"Tāpēc, ka tādi ir NOTEIKUMI. jautājums: kurš tos sacerēja un kāpēc tos nevar pielāgot aktuālajai situācijai? Un tieši kas mainīsies, ja kāds savu 3.poti saņems ātrāk. Pamēģiniet no SPKC un vakcinācija.lv izspiest atbildes uz šiem jautājumiem," norāda komentētāja.

Jau vēstīts, ka no 9.novembra iespēja veikt balstvakcināciju tiek nodrošināta visiem iedzīvotājiem no 50 gadiem un tiem iedzīvotājiem vecumā no 18 gadiem, kuriem ir hroniskas slimības vai kuri strādā augsta riska profesijās vai ikdienā atrodas vidē, kurā ir ilgstoša saskarsme gan ar Covid-19 pacientiem, gan pret Covid-19 nevakcinētiem cilvēkiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 12

 
Anonīms
 
ivo

Pamuļķiem jāļauj bez ierobežojumiem potēties kaut katru mēnesi..es savas potes viņiem novēlu..pirmo,otro un visas pārējās..

30.novembris 2021, 11:08 Atbildēt

Vienai daļai laikam vajag salaist kaut kādu sālsūdeni katru otro mēnesi, lai beidz gaudot un ārdīties pa soctīkliem.

30.novembris 2021, 11:18 Atbildēt

Ivo tev piekrītu 100%

30.novembris 2021, 14:23 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > j.nis.nem.zis

Visi jūs, covidioti, vakcinēsities. Visi.

Visi iesiet saņemt to indi :)

Bet, Jums var rasties problēmas- Placebo efekts ir pierādīts.

1.decembris 2021, 20:42 Atbildēt
Krokodils Gena > j.nis.nem.zis

Vismaz te nemīz!

5.decembris 2021, 12:37 Atbildēt

Tev arī novēlu, lai klusa mūzika skan, lai kājas aukstas un tārpiņiem laba apetīte!

5.decembris 2021, 16:19 Atbildēt

Skaidrs tikai tas, ka pēc 3.vakcīnas jābrauc uz Cēsim...

30.novembris 2021, 11:16 Atbildēt

Kaut kādi slimnieki. Vai tiešām nespēj izlasīt, kas rakstīts noteikumos. Nevis sperties pēc vakcīnām un tad kasīties, ka nav pienācis vēl termiņš. Bet tie ir tie paši, kas pavasarī tupēja rindās pēc Astra Zeneca šlurgas, par kuru jau tad bija zināms, ka viņa nav diezko efektīva. Pēcāk tie paši twitteros jūsmoja par blaknēm pēc vakcīnas. Tagad tie, pagrūzdami malā vecos un slimos, joņo pēc savas trešās devas, lai gan mierīgi var pagaidīt un pat sagaidīt jau rekombinēto vakcīnu pret Omikron variantu, kura parādīsies pēc 2-3 mēnešiem. Tad atkal šitie paši šturmēs poliklīnikas un brēks, ka viņiem pirmajiem vajag jauno vakcīnu (ko viņiem loģiski neviens dažus mēnešus pēc trešās devas nedos). Atkal būs piepuņķots pilns twitteris, ka nedod vakcīnu, bet dikti gribas.

30.novembris 2021, 11:17 Atbildēt

liecies mierā ņuņņa.

30.novembris 2021, 19:19 Atbildēt

Nu jau zinaami indiviidi,kas prasa ceturto!!!!

30.novembris 2021, 22:49 Atbildēt

Kāpēc kursītes tante citus cilvēkus nosauc par idiotiem !?Vai tāpēc , ka pati ir idiote , vai vienkārši blakne no piektās potes ?

30.novembris 2021, 18:06 Atbildēt

Nu mēginiet , kuri vēlas , cik dūrienus izturēs jūsu organisms...? Vai izturēs 8 , vai mazak??? Jums smadzenes ir?

30.novembris 2021, 19:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:55

Jaunākās diskusijas