Latviešu uzņēmēja piedzīvotās šausmas liek ģimenei vakcinēties pret Covid-19

tautaruna.lv 21.oktobris, 7:00
 
f64.lv, Mārtiņš Zilgalvis
Tuvinieka nonākšana slimnīcā ar Covid-19 visai radu saimei strauji lika atmest šaubas un bailes par vakcinēšanos. Tā stāsta uzņēmējs Andris Koemecs, kurš, saslimstot ar Covid-19, nokļuva slimnīcā, vēstīts LTV Panorāmā.

Andris Koemecs dzīvo Saulkrastos un, kā pats saka, ārstē Covid-19 izraisītās sekas un rehabilitējas. Sarunas laikā viņš vairākkārt uzsver, ka nav bijis pret vakcinēšanos. Šaubas un bažas par to, kā varētu būt pēc potes, gan bijušas. Divu personiski pazīstamu cilvēku nāve viņa šaubas padarījušas vēl lielākas, arī katrs ieraksts sociālo tīklu vietnēs tās pastiprinājis, tāpēc domām par vajadzību potēties Andris paņēmis pauzi.

Andris ir vecāks par 30 gadiem. Viņš stāsta, ka inficējies pirmais. Tad viens pēc otra saslimuši pārējie ģimenes locekļi. Mazās meitas no augstās temperatūras vēmušas, pašam temperatūra neatkāpusies pat pēc medikamentu lietošanas. Bijis smagi. Mērījis skābekli un ilgi cerējis, ka iztiks bez slimnīcas.

"Un tad kaut kas pēkšņi notika. Es vairs nevarēju normāli paelpot neko, un steidzīgi sieva izsauca ātro palīdzību. Un tad, jā, tas laikam bija 9. dienā, mani aizveda uz slimnīcu.

Man likās, ka jau gals klāt," stāsta vīrietis.

Viņš slimnīcā ļoti nožēlojis, ka nevakcinējās. "Būtu zinājis, ka tik smagi man būs... Būtu vakcinējies, bet jā, kā ir, tā ir. Tagad, kad man pienāks brīdis, noteikti savakcinēšos, ilgi nedomājot," uzsver Andris.

Viņa nonākšana slimnīcā strauji mainījusi arī pārējo radu viedokli par potēšanos.

"Mūsu mammas arī ilgi pretojās, negribēja potēties, lai gan viņas pašas ir skolotājas, strādā skolā. Viņām arī bija lielas šaubas, vai kaut kas nenotiks ar viņu ķermeni vēl sliktāk, kad iepotēsies," stāsta Andris.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 20

 
Anonīms
 

Idioti kādēļ gaidat 9 dienu?Ja skābeklis zem 95 tad jāreaģē.Smagas sekas muļķībai.

21.oktobris, 8:03 Atbildēt

Viss labs, kas labi beidzas.

21.oktobris, 8:38 Atbildēt

Ak shausmas, labi ka padalijas ar medijiem... ;)

Ja godigi jau apnicis tas viss murgs un taa vakceru propaganda... Vakceri ir tie cilveki kas savu veselibu ir nodzerushi un savadak samaitajushi, taapeec vienigaa iespeja paildzinat savu nozhelojamo dzivi ir riit ripas un vakcineties, pat tad ja vakcina skaitas eksperimentala, jo nav izgajusi pilnu parbaudes ciklu.

21.oktobris, 9:07 Atbildēt

Kaspar, ja godīgi, man arī ir apnicis COVID. Esmu pieskaitāma pie Jūsu izveidotās vakseru grupas, tomēr savu veselību neesmu nodzērusi un uzskatu, ka man manos 64 gados tā vēl ir gana laba. Mana dzīve noteikti nav nožēlojama, ripas es neriju, vakcinējusies gan esmu un ar nepacietību gaidu, kad varēšu potēties ar neeksperimentālu vakcīnu 3.reizi, jo tas ir vienīgais veids, kā kaut mazliet savaldīt Covid.

Jūs, šķiet, diezgan daudz lasiet par Covid. Tad jau laikam lasījāt, ka viens no mūsu epidemiologiem augustā rakstīja, ka šoziem ar COVID izslimos visi, kas nav vakcinējušies.

21.oktobris, 13:40 Atbildēt

Arī esmu pieskaitāma pie tiem nodzērušamies un ripas lietojošajiem. Nodzērusies neesmu, alkoholu lietoju ārkārtīgi reti. No sērijas glāzi šampja uz Jauno gadu un alus attiecīgi uz līgo. Daru augstu inteliģences līmeni prasošu darbu un man nav pilnīgi nekādu veselības problēmu. Vienīgi reizi mēnesī kāda Ibumetīna tablete tiek patērēta. Esmu sportiska un aktīva ikdienā. Pret savu imunitāti man nav šaubu un es tai uzticos. Tāpat kā tie cilvēki, kuri pašlaik cīnās par savām dzīvībām slimnīcā. Tie, kas ir jau miruši, vairs nevar pastāstīt, cik ļoti viņi bija droši par savu imunitāti. Jā, man tas kovids arī jau ir līdz brošai, kā viss, kas ar to saistās. Bet tas maita ir viltīgs. Viņš atrod cilvēkos to vājās vietas, kamēr viņi paši par to vēl nezina. Tie, kuri izveseļojas, vēl ilgstoši mokās ar sekām, pastāvīgu nogurumu, aizdusām utt. Spiesti rehabilitēties un ilgstoši izjust slimības sekas.

Jūs sakāt, ka vakcīna nav izgājusi "pilnu pārbaudes ciklu". Vai vispār esat informēts, kas tajā ciklā ietilpst? Ko tas vispār nozīmē? Vai Jums ir attiecīga izglītība, vai arī sagrābāties info youtube, kur nevienam nezināmi ārsti ar 15 Nobela prēmijām stāsta par vakcīnu kaitīgumu un citām apšaubāmas izcelsmes teorijām?

Bet vai Jūs apzināties arī to, ka saslimstot ar vīrusu, Jūsu organismā iekļūst pilns Covid-19 vīrusa DNS komplekts ar visām iespējam mutēt, un arī par šī vīrusa ietekmi un iedarbību cilvēka organismā ilgtermiņā nezina neviens? Jā, vakcīnai ir savas blaknes un viņas neviens neslēpj. Bet vakcīnā ir tikai viens vīrusa proteīns (pīķa), kas iemāca organismam ātri atpazīt vīrusu un reaģēt ar savu imunitāti, kamēr tas organismā nav savairojies pārmērīgā daudzumā. Vakcīna beidz savu darbību organismā ļoti ātri, tikko ir nodevusi vajadzīgo informāciju organisma šūnām. Kā pie velna tā varētu ietekmēt cilvēka ķermeni ilgtermiņā, ja sen jau no tā ir izvadīta? Kad savu darbību beidz vīruss? Vai to Jūs zināt? Vai tur ir izieti pilni pārbaudes cikli?

Bokseris neiziet ringā nesagatavojies. Jā, es uzticos savai imūnsistēmai, tāpēc es to trenēju. Vakcīna ir šis treniņš. Bokseri nokautē ne jau tas sitiens, kam viņš ir gatavojies un gaidījis, bet gan tas, kuru viņš negaidīja.

25.oktobris, 15:33 Atbildēt
Krokodils Gena > elofija

Raksti disertāciju un testamentu!

25.oktobris, 23:05 Atbildēt
Vitalij Nartish > vita.ozolniece

Shausmas!

25.oktobris, 23:19 Atbildēt

Ak, Kaspar KasPAR. PRET ko tu esi? Miljards vai vairāk tautas ir vakcinēti, bet runā par EXPEIMENTĀLU vakcīnu. Pote nav tērauda bruņas, bet atvieglo dzīvi gan. Pat tiem, kas nav veselību nedz nodzēruši nedz samaitājuši.

Tev vienkārši no adatas dūriena bail :D

21.oktobris, 9:17 Atbildēt

Tā nu daži cilvēki ir iekārtoti, kamēr neap..išas, tikmēr nesaprot, kad jāiet uz tualeti

21.oktobris, 9:36 Atbildēt

Tev tas nedraud!

25.oktobris, 23:21 Atbildēt

30 gadi? Acīmredzami neveselīgs, mazkustīgs dzīvesveids neuzlabo imunitāti...Vīrietim ievērojams liekais svars, kas kā zināms, palielina risku slimot smagi un ar komplikācijām...Veselību visiem!

21.oktobris, 9:43 Atbildēt

Izskatās vecāks par 30 gadiem-liekais svars,fizisko aktivitāšu trūkums,neveselīgs uzturs.Šādi cilvēki ir riska grupā,neskatoties uz vecumu.

21.oktobris, 10:37 Atbildēt

ja liktu ēst savus sūdus daudzi to darītu ,ja neestu būtu anti sudu ēdāji

21.oktobris, 10:03 Atbildēt

Norijies nodzēries resns pretīgs mērkaķis, varēja arī nosprāgt.

Un pluutii te mums indi ausis..

21.oktobris, 13:06 Atbildēt

Jauku tev dienu, gaišais cilvēk.

24.oktobris, 14:45 Atbildēt

Redz ko daudzi nesaprot - šis ir salīdzinoši mazas bīstamības, taču lipīgs vīruss. Ja ar imūnsistēmu ir problēmas tad slimība var būt smaga. Švaka imūnsistēma mēdz būt iedzimta.

Špricējoties ne tikai risks ir gan smagi saslimt, gan nomirt tāpat, bet risks ir arī uz blaknēm. Līdz ar to “kumulatīvais risks” ļoti ticams nav neko mazāks par pašu vīrusu bez šprices, bet ir vēl viens “kumulatīvs risks” - jo vairāk sašpricējas jo tuvāk esam bezgalīgiem piespiedu būsteriem - tam lai ik pa dažiem mēnešiem būtu piespiedu revakcinācija ar arvien jaunām eksperimentālām vakcīnām kas galu galā sagraus imunitāti un potenciāli visu citu ko organismā. Valdība gaida tikai uz to lai pretestība būtu skaitliski un procentuāli maza - pieaugot nošpricēto īpatsvaram pieaug valdības tirānu agresija pret nešpricētajiem ko tā saredz kā disidentus un politiskos pretiniekus savai tirānijai.

Līdz ar to īpaši pie obligātās vakcinācijas riska ar eksperimentālu vakcīnu vienīgā korektā izvēle ir teikt špricei nē.

21.oktobris, 16:34 Atbildēt

V.B. cik daudz stulbi nekompetenti kovidioti spriež par lietām no kurām neko nesajēdz.

21.oktobris, 18:50 Atbildēt

Vakcīna ir imunitātes treniņš atpazīt un neaizmirst, kas ir ienaidnieks, un palīdz tai ātri vērsties pret ienaidnieku. Vakcīna izvadās no organisma pāris dienās. Visi stāstiņi par imunitātes bojāšanu ir dezinformācijas upuru kultivēti un pavairoti pekstiņi. Ja organisms pēc kāda laika atslābinās un "aizmirst", ka ienaidnieks joprojām ir tuvumā, tad ir vajadzīgs boosteris. Ja tā, tad labi. Ja tas mani pasargās no smagas saslimšanas un kovida komplikācijām vai pat nāves, tad man tas arī der.

25.oktobris, 15:41 Atbildēt

Nākamreiz lai zvana mācītājam,priduroks

23.oktobris, 21:18 Atbildēt

Strīdēties ar vakcinācijas nīdējiem ir veltīgi.Pat ja tāds saslims ar šo slimību, pateiks, ka tie ir meli. Atceros facebook izlasītu anekdoti. Teksts apmēram šāds: "Strīdēties ar muļķi ir tas pats, kas spēlēt šahu ar balodi - apgāzīs kauliņus, apķēzīs galdiņu, pateiks, ka pats esi vainīgs un aizlidos."

28.oktobris, 12:27 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:00

Jaunākās diskusijas