Latviešu uzņēmēja piedzīvotās šausmas liek ģimenei vakcinēties pret Covid-19

tautaruna.lv 21.oktobris 2021, 7:00
 
f64.lv, Mārtiņš Zilgalvis
Tuvinieka nonākšana slimnīcā ar Covid-19 visai radu saimei strauji lika atmest šaubas un bailes par vakcinēšanos. Tā stāsta uzņēmējs Andris Koemecs, kurš, saslimstot ar Covid-19, nokļuva slimnīcā, vēstīts LTV Panorāmā.

Andris Koemecs dzīvo Saulkrastos un, kā pats saka, ārstē Covid-19 izraisītās sekas un rehabilitējas. Sarunas laikā viņš vairākkārt uzsver, ka nav bijis pret vakcinēšanos. Šaubas un bažas par to, kā varētu būt pēc potes, gan bijušas. Divu personiski pazīstamu cilvēku nāve viņa šaubas padarījušas vēl lielākas, arī katrs ieraksts sociālo tīklu vietnēs tās pastiprinājis, tāpēc domām par vajadzību potēties Andris paņēmis pauzi.

Andris ir vecāks par 30 gadiem. Viņš stāsta, ka inficējies pirmais. Tad viens pēc otra saslimuši pārējie ģimenes locekļi. Mazās meitas no augstās temperatūras vēmušas, pašam temperatūra neatkāpusies pat pēc medikamentu lietošanas. Bijis smagi. Mērījis skābekli un ilgi cerējis, ka iztiks bez slimnīcas.

"Un tad kaut kas pēkšņi notika. Es vairs nevarēju normāli paelpot neko, un steidzīgi sieva izsauca ātro palīdzību. Un tad, jā, tas laikam bija 9. dienā, mani aizveda uz slimnīcu.

Man likās, ka jau gals klāt," stāsta vīrietis.

Viņš slimnīcā ļoti nožēlojis, ka nevakcinējās. "Būtu zinājis, ka tik smagi man būs... Būtu vakcinējies, bet jā, kā ir, tā ir. Tagad, kad man pienāks brīdis, noteikti savakcinēšos, ilgi nedomājot," uzsver Andris.

Viņa nonākšana slimnīcā strauji mainījusi arī pārējo radu viedokli par potēšanos.

"Mūsu mammas arī ilgi pretojās, negribēja potēties, lai gan viņas pašas ir skolotājas, strādā skolā. Viņām arī bija lielas šaubas, vai kaut kas nenotiks ar viņu ķermeni vēl sliktāk, kad iepotēsies," stāsta Andris.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:50

Jaunākās diskusijas