Soctīklos ļaudis šūmējas: Re:Baltica tā sauktie “melu atmaskojumi” neiztur laika pārbaudi

tautaruna.lv 24.oktobris, 10:00
 
Kaspars Krafts / F64
Viena no redzamākajām “factcheker” komandām Latvijā viennozīmīgi ir Re:Baltica. Sociālajos tīklos bieži redzamas atsauces un piezīmes par to, ka, saskaņā ar minētās žurnālistu komandas atzinumu, kāds fakts vai publikācija neatbilst patiesībai. Mazliet ironiska tādēļ šķiet situācija, ka, vērtējot minētās faktu pārbaudītāju publikācijas, ilgākā laika perspektīvā, tās izrādās neprecīzas un ļoti tālu no īstenības.

Tā, piemēram, 5.maija publikācijā “Nav plāna veikalos ielaist tikai vakcinētos” pausts, ka: “Vairākos tā sauktajos klikšķu portālos publicēta ziņa par it kā apsvērtu iespēju veikalos vai lielveikalos ielaist tikai vakcinētus cilvēkus”.

Publikācijā piesaukti dažādu amatperonu viedokļi un šāds apgalvojums atzīts par nepatiesu.

rebaltica.lv

Savukārt, pirms astoņiem mēnešiem tapušā publikācijā “Vakcinēšanās nav piespiedu, sankciju nebūšot arī armijā”, apgalvots, ka “ Arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā (PSKUS) Re:Check norādīja, ka pret darbiniekiem, kas nevakcinēsies, netiks vērstas nekādas sankcijas. “ Līdzīgi apalvojumi izteikti arī par NBS un citām profesiju grupām, norādot, ka apgalvojumiem par obligātu vakcināciju nav pamata.

rebaltica.lv

Interesanti, uz pašreiz noteikto stingro ierobežojumu un augošās vakcinācijas aptveres fona, izklausās apgalvojums par atvieglojumiem: “ Ierobežojumi vēl vairāk tiks mīkstināti, kad vakcīnu saņems lielāks skaits cilvēku. Nākamais solis VM plānā paredz, ka vakcinētie nelielos darba kolektīvos varēs nelietot sejas maskas. Ar laiku vakcinētie varēs iekštelpās pulcēties kultūras un sporta pasākumos, izmantot ēdināšanas, sporta klubu un izklaides pakalpojumus…” Ar šādu citātu varam sastapties rakstā “Vakcīnas pasargā no saslimšanas, un ierobežojumus samazinās pakāpeniski”, kas publicēts 14.maijā.

rebaltica.lv

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Ko mēs varam gaidīt no organizācijas, kuras vadītāja dzird balsis un ar svētlaimi sejā pa to paziņo visai pasaulei!:)

24.oktobris, 10:10 Atbildēt

Ja jau Sprinģe pat Kardinālu Pujātu ir ielikusi www.covidgudrie.com,tad padomājiet,vai viņai ir ,kas svētāks par Pauļuta un Kariņa dibena laizīšanu?

24.oktobris, 10:16 Atbildēt

Bingo!!!

24.oktobris, 20:49 Atbildēt

Skumji, ka mūsu vidū ir ļaudis, kas par Jūdas grašiem pārdodas neliešiem. Tas, bez šaubām, sekmē arvien lielāku tirāniju valstī

24.oktobris, 20:57 Atbildēt

Latvijā ir tirānija? Ak, jā, arī genocīds.

25.oktobris, 0:54 Atbildēt

Diemžēl TautaRunā ir tendenciozs portāls. Pirms "miljons" gadiem Zemi uzskatīja par plakanu. Tagad vairākums tomēr Zemi atzīst par apaļu, lai gan mūsu vidū vēl joprojām daudzi idioti turas pie vecās dogmas.

24.oktobris, 21:15 Atbildēt

Nekā no šitā raksta nesapratu...

25.oktobris, 10:49 Atbildēt

Mainoties situācijai, mainās valdības uzstādījumi. Kādi nodomi bija pirms 8 mēnešiem, tad ir viens. Kā mainījusies situācija, tad ir pilnīgi kas cits. Mazam cilvēciņam gribas dzīvē paredzamību un lai viss ir skaidrs gadiem uz priekšu. Mīļie, aizveriet acis, kad sapņojat. Tā nekad nebūs.

25.oktobris, 13:52 Atbildēt

Tak nebūtu ne ierobežojumi, ne piespiedu vakcināciju, ja cilvēki būtu pietiekami gudri un aktīvi ietu vakcinēties! ReBaltica neparedzēja, ka Latvijā tik daudz plānprātiņu! :D

25.oktobris, 17:21 Atbildēt

HBB

26.oktobris, 22:48 Atbildēt

Kādam gan idiotam lai saceptu tādu murgu? Pirms pieciem mēnešiem stādiņš bija 5 cm garš, tagad ir 20 cm. Meli? Drīzāk autoriem jānokaunās un jāiegūst vismaz pamata izglītība. Reāli debils raksts.

25.oktobris, 20:53 Atbildēt

josh 20:53

Reāli debils lasītājs!

26.oktobris, 3:57 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:07

Jaunākās diskusijas