Psihoterapeita Rudzīša meitai kovid; viņa reakcija pamatīgi pārsteidz

tautaruna.lv 16.oktobris, 17:06
 
Kaspars Krafts/F64
"Kā akmens no sirds novēlās," šādi psihoterapeits Viesturs Rudzītis komentēja meitas paziņojumu, ka viņai ir kovids.

"Zvana meita - urrrā, man ir koviiids!!! Kā akmens no sirds novēlās - tagad pusgadu varēs neuztraukties par iespēju zaudēt darbu. Mazbērni būs apgādāti, meitai teātri, koncerti - visas durvis vaļā!" ierakstā mikroblogošanas "Twitter" vietnē pauž V. Rudzītis.

Daļa tvītotāju novēl meitai veselību un ātri izveseļoties, bet daļa ir sašutuši par prieka paušanu šādā brīdī.

"Ak, Viestur... Lai meitai izdodas ātri atveseļoties! Daudziem tas tiešām tā notiek. Jā, dīvaini lasīt, ka dakteris priecājas, ka kāds no tuviniekiem saslimis, un tas mani šausmīgi mulsina, lai arī zinu, ka Tev vienmēr ir savi apsvērumi, un tie nemēdz būt muļķīgi, bet...," Viesturam raksta viena no viņa talanta cienītājām.

"Par ko tādu priecāties ir absolūti tumsonīgi,", "Lasu un neticu", raksta citi "Twitter" lietotāji.

Uz šo repliku V. Rudzitis atbild: "Vēl viena apgaismotā un visgudrā. Kā lai nepriecājas, ka dabiskas imunitātes uzfrišināšana maksājusi tikai 5 dienas ar paaugstinātu temperatūru, nepakļaujot sevi vakcīnu blakņu riskam?"

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 42

 
Anonīms
 

tomer ir uz pasaules loti divaini cilveki.

16.oktobris, 17:18 Atbildēt
Mia

Imunitaati nevis uzfrishina, bet sadirsh uz labu laiku, jo visa taas kapacitaate aiziet ciinjaa ar viirusu. Aarstam taa kaa vajadzeeja zinaat.

16.oktobris, 17:31 Atbildēt

Ar Jūsu entajām potēm imunitātes, kā tādas vispār nebūs. Starpība jau vairs nav, viena vai desmit žļurgas. devas.

16.oktobris, 17:35 Atbildēt

Imunitāti noteikti "sa**rš" pote.

16.oktobris, 19:21 Atbildēt
Anna > jelna.sergejeja

Pēc Covid sekas uz mūžu.Daudz sliktāk funcionējošas plauša, sirds, nieres un aknas. Kāpēc citiem ar saviem nodokļiem būs jāuztur tādi psihopāti, kas saklausījušies dezinformāciju par vakcīnām, tīšu prātu sabeidz sev veselību ar Covid slimošanu un apdraud vēl citus apkārtējos.. Psihopāti!

16.oktobris, 22:23 Atbildēt
Nicky > anna.5fb6e52362bae

Stulbā kuņa, nejēdz neko, bet gānies - nosprāgsti no brīnumvakcīnas!

17.oktobris, 3:42 Atbildēt
Jelena Sergejeva > anna.5fb6e52362bae

Jūs tak nezināt kādas sekas var atstāt vakcīna. Es pārslimoju un nekādas jūsu aprakstītās kaites gan nenovēroju. Tāpat visi, kurus es pazīstu un ir pārslimojuš arī nesūdzas. Tagad jau aizgājis tiktāl, ka cilvēki pārm...ši jēgu, skrien testēties dēļ iesnām.

17.oktobris, 9:20 Atbildēt
Mia > jelna.sergejeja

Juus paarslimojaat viegli, ne visi paarslimo viegli, un to ieprieksh zinaat nevar. Ja shis indiviids aarsts buudams priecaajas par meitas salimshanu, vinjam pasham buutu nepiecieshams psihoterapeits.

17.oktobris, 10:50 Atbildēt

Mia, Jums pašai neliekas, ka šī ir "neliela" panikas lēkme?Es smēķēt sāku jau vidusskolā, tas ir 30 gadus atpakaļ. Pēc pārslimošanas uztaisīju rentgenu un citas plaušu pārbaudes. Nekādu problēmu. Ja, tas tik traki skar elpceļus, tad es rakstu no viņsaules.

17.oktobris, 12:32 Atbildēt

malacis

16.oktobris, 19:07 Atbildēt

Taisni vai skaudība ... protams, novēlu meitai vieglu un ātru atveseļošanos un veselību mums visiem. Tomēr šī situācija ar potes uzspiešanu un draudiem atstādināt no darba pienākumu pildīšanas bez atlīdzības ... ir vienkārši nenormāla un, domāju, ka ne viens vien cilvēks LV līdzīgi priecātos par šādas ziņas saņemšanu. Kaut gan citos laikos tā būtu, iespējams, biedējoša ziņa.

16.oktobris, 19:20 Atbildēt

Ļoti dīvaina loģika!

16.oktobris, 19:21 Atbildēt

Tev tādas nav VISPAR, dura!

16.oktobris, 22:44 Atbildēt
Jānis Lietotājs > tuudalu.cuuka

Un tu vatņiku vepris?

17.oktobris, 8:04 Atbildēt

Jau pusotru gadu Ik pēc 3 mēnešiem eju uz pārbaudēm pēc onkoloģijas, pirms 8 mēnešiem pārslimoju covid, un viss kārtībā arī bez šīs vakcīnas. Protams ja jau pirms neesi ar vakcīnām saraustījis savu imunitāti. Pareizi priecājas dakteris, vēl nav aizgājis bara pavadā👍

17.oktobris, 8:40 Atbildēt

Šķiet, ka Rudzītim tas jumtiņš galīgi aizbraucis.

17.oktobris, 9:09 Atbildēt

Miss anonīmā, kas slēpjas aiz pseidonīma, nemaz neizceļas ar gudrību!

17.oktobris, 12:29 Atbildēt
Miss Lavendar > bro.islava.dzene

Broņa, iesūdzi tiesā savus vecākus, ka tev tādu vārdu iedevuši. Tad ja ulabā būt anonīmai.

17.oktobris, 13:11 Atbildēt

Jums ka izglītotam, daudz ieguvuam informācijas no dažādiem avotiem visa pasaule par eksperimentiem un sekām iedzīvotāju vidu nevaru, loģiski domājošs cilvēks, nepiekrist. Paldies par atklātību, tomēr tas maniem tautiešiem uz šodienu ir grūti aptverams, jo viņi ir nozombeti ar presi. Paies gadi, un jūs mani mīļie, sapratīsiet, kad sāksiet zaudēt simtos savus tuviniekus, kuram bija taisniba.man žēl savas aprobežots tautas, bet nespēju palīdzēt. Kaut ātrāk Dievs visiem devis saprassanu.

17.oktobris, 9:15 Atbildēt

Paldies Jums, Viestur, par uzdrīkstēšanos paust savu viedokli publiski! Tas stiprina mani un, pieļauju, ne vienu vien. Lai meita izveseļojas, lai labi viss gan viņai, viņas ģimenei, visiem Jums!

17.oktobris, 9:56 Atbildēt

Pilnībā piekrītu Dr.Rudzīša emociju izpausmēm.

17.oktobris, 10:02 Atbildēt

100% piekrītu Viesturam Rudzītim, jo noskatīties Izraēlas stāstu,kur apkopotas vairāku simtu vakcinēto

liecības par veselības problēmām, ar kurām saskārušies pēc švakcīnas saņemšanas, vairs nebrīnos par globālistu palaisto planētas resetu. Ne velti, Rabīnu tiesa šo švakcināciju ir pasludinājusi par lielāko noziegumu pasaules vēsturē pret cilvēci kam nav noilguma termiņa.

17.oktobris, 10:05 Atbildēt

Viestur K.: "Tumšos laikos ļoti labi var redzēt gaišus ļaudis" (Ē.M.Remarks) Paldies par Jūsu iekomentēto! Jauku dienu!

17.oktobris, 10:34 Atbildēt
Jelena Sergejeva > ingrida.ingrida

Jums neliekas, ka pārāk daudz, to gaišo saskatat. Nemēdz būt tikai melns un balts.

17.oktobris, 20:38 Atbildēt
Ingrida Ingrida > jelna.sergejeja

Nē, Jelena Sergejeva (vakar, 20:38), neliekas gan ;-) Es izsaku savu viedokli, un tas ir tāds. Nemācu Jūs. Starp citu, vārds "gaišs" nav sinonīms vārdam "balts" ;-) Polemiku neturpināšu, neredzu tai jēgas :-)

18.oktobris, 11:07 Atbildēt
Jelena Sergejeva > ingrida.ingrida

Lūdzu nemāciet man latviešu valodu, es neesmu latviete. Kā es galvā iztulkoju, tā arī rakstu. Varbūt ir vērts paskatīties uz tā saucajamiem "latviešiem"? Ir tādi, kas sliktāk par mani raksta. Dēļ tādas kasīšanās, neviens negribēs ne tik rakstīt, ne runāt. P. S. Atvainojos par kļūdām. Man tiešām ir kauns, ka mēģinu uzrakstīt latviski..

18.oktobris, 14:53 Atbildēt
Ingrida Ingrida > jelna.sergejeja

Atbildēšu gan:) Kasīties jau sākāt Jūs. Es cenšos nemācīt nevienu dzīvot. Kam viss ir balts - ok; kam melns - lai. Līdz šim lielākoties, kad laiks, biju tikai komentārus palasījusi, Jūsējie likās vieni no saprātīgākajiem. Iztiksim bez pers. uzbraucieniem. Nevajag.

18.oktobris, 15:12 Atbildēt
Jelena Sergejeva > ingrida.ingrida

Būs jau labi, man vienkārši nepatīk cilvēki, kuri piekasās dēļ valodas. Es nevienam dēļ tā nebraucu virsū. Ko lai saka, kā māku, tā mauju. Ingrīd, to es par sevi. Vairāk, kā atejnieks neviens nevar izcelties.

18.oktobris, 16:12 Atbildēt
Ingrida Ingrida > jelna.sergejeja

Viss kārtībā! :) Tikko noklausījos: www.facebook.com/1000147101857...ideo&ref=notif

18.oktobris, 17:24 Atbildēt
Jelena Sergejeva > ingrida.ingrida

Ingrīd, viss štokos. Nevajag tikai pārspīlēt.

18.oktobris, 23:17 Atbildēt

Viņš taču ir psihoterapeits, bet tas ir tikai viens solis līdz nepārtrauktajai smaidīšanai.

17.oktobris, 10:10 Atbildēt

Jāšaubās vai aizejot uz konsultāciju pie šāda psihoterapeita nesaņemsi ieteikumu veikt pašnāvību, tad nebūs jādzer antidepresanti, kas arī ir ķīmiskas zāles, un pie viena arī jāizdod nauda par tām ?

17.oktobris, 10:56 Atbildēt

Tas ir valdības nepareizas darbības rezultāts. Piespiežot cilvēkus, kas to nevēlas, vakcinēties, atbrīvojot vai atstādinot viņus no darba, rodas ačgārnas - nepareizas uzvedības formas - cilvēki meklē iespēju saslimt un priecājas, ja tas izdodas. Viesturs Rudzītis vienkārši uzrāda šo ačgārnību, nepareizību. Taču cilvēki priecājas ne jau par saslimšanu ar Covid, bet gan par to, ka varēs, nelaužot savu pārliecību, turpināt strādāt. Galvenais secinājums - nepareiza, piespiedu sistēma rada nepareizas pilsoņu uzvedības formas. Valdība nesaprot šo kopsakarību.

17.oktobris, 13:22 Atbildēt

Ir radusies pārliecība, ka cilvēku, kas nav gatavi potēties ar nepārbaudītu dziru, par kuras sekām ražotāji atbildību neuzņemas, bet par ko visa atbildība pilnībā ir jāuzņemas pašam nopotētajam, viedoklis ir būvēts uz krietni pamatīgākiem pamatiem nekā to ļautiņu naidīgās klaigas, kas bez kritiskas analīzes pieņem visu, ko tiem kā lopiņiem nopirkti mediji un nodevīgi politiķi nober priekšā.

17.oktobris, 15:12 Atbildēt

žurnaļugas varētu painteresēties, viņš jau kopš 2014 gada nav psihoterapeits,, 7:25, 4. decembris 2014

Latvijas Psihoterapeitu biedrības (LPB) valde trešdien vēlu vakarā nolēmusi no savām rindām izslēgt ilggadējo biedru – ārstu un psihoterapeitu Viesturu Rudzīti, kā arī anulēt viņam izsniegto sertifikātu, informē biedrības pārstāvji.

17.oktobris, 16:29 Atbildēt

Un? (man gan nav ne laika, ne intereses šo info pārbaudīt) - tas Jums, Zane K. , nupat ir baigais "gudrs, ne tik gudrs, galīgi ku-kū" rādītājs? Bieži tieši visgudrākie, ar savu galvu domātspējīgākie tiek gan no kkā gan izslēgti, gan noliegti. Katram savs redzējums, protams. Es, personīgi, cienu cilvēkus, kuri nevis iet sistēmas pavadā, bet paši lasa, meklē, analizē, domā.. un tad pieņem savus lēmumus. Bet - Jūsu tiesības protams, ticēt visām visvisādu tur biedrību izdarībām ;))

17.oktobris, 17:46 Atbildēt

Manuprāt, tie nav nopietni ņemami psihoterapeiti, kas vadoties pēc šaura spektra vadlīnijām, izslēdz no savām rindām cilvēku, kurš prot paskatīties krietni dziļāk un neordinārāki cilvēku psihes būtībā. Jāatzīst, ka toreiz, kad sacēlās jezga par Rudzīša viedokli, nebiju gatavs iedziļināties tajā pēc būtības, jo šķita viņa paustas pārāk smags un nesaprotams, taču laikam ejot esmu viedokli mainījis, ja ne gluži par 180 grādiem, tad būtiski. Tas noticis tāpēc, ka pa šiem gadiem ir bijušas tādas lietas pasaulē, kuras vienkāršs cilvēks, kas nav iedziļinājies no kurienes "kājas aug", uzreiz pat gribot nevarēja iedomāties, ka tas, kas notiek, ir vienkārši briesmīgi. Jo mēs visi redzam, ka ar pilnu jaudu notiek jēdzienu nomaiņa, ka baltu par melnu sauc, bet melnu pasludina par baltu. Rudzītis prot saredzēt to visu daudz ātrāk un padziļinātāki, viņa prāts ir ass kā žilete.

17.oktobris, 18:58 Atbildēt
Jelena Sergejeva > ingrida.ingrida

Pagaidām, Jūs arī esat tajā pavadā. Var ticēt visam, bet saprātam arī jābūt. Zinātniskā fantastika ir ļoti laba lasāmviela, bet dzīvē tā nenotiek.

18.oktobris, 9:25 Atbildēt

Man arī tā briesmīgā un nāvīgā slimība bija. Es tiku cauri ar 2 dienu iesnām un nedaudz paaugstinātu temperatūru. Un ejiet ratā ar savu pasaulīgo un nāvīgo eksperimentu !

18.oktobris, 6:52 Atbildēt

visu laiku domaju, ka vins ir gudrs cilveks, bet nu vairs ne. pasam ir divi deli un visu laiku ceru, ka viniem un vinu gimenem si serga ies garam, bet sis ptiecajas..., sausmigi.

18.oktobris, 13:00 Atbildēt

Šodien daudzi normāli cilvēki teiktu - URĀĀ

18.oktobris, 13:56 Atbildēt
Ilo

Apzināta inficēšana(ās) būtu sodāma kā ļaunpratīga miesas bojājumu ar smagām sekām nodarīšana.

18.oktobris, 14:19 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:33

Jaunākās diskusijas