Aināram Šleseram nozagta puse viņa izdotās avīzes tirāžas

Portāls nra.lv 27.septembris, 11:20
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Politiķis Ainārs Šlesers, kurš nesen nodibinājis partiju "Latvija pirmajā vietā", par savas avīzes izdošanu un izpaltīšanu esot samaksājis 118 tūkstošus eiro. Puse no tirāžas gan esot nozagta, Latvijas Televīzijas raidījums “De facto” apgalvoja politiķis.

Bet ieguldīt kampaņā Šlesers ir apņēmies vēl daudz: “Es redzu šeit arī savu misiju palīdzēt daudziem cilvēkiem apvienoties. Un uz jautājumiem, vai es atbalstīšu šo varas nomaiņu finansiāli - jā, es kā privātpersona atbalstīšu likumā paredzētajos ietvaros. Jo visi tie ierobežojumi, par kuriem šodien daudz runā, sākas tad, kad ir oficiālā priekšvēlēšanu kampaņa. Šodien es varu finansēt - gan izdot avīzi, gan citas aktivitātes. (..) Es kā privātpersona varu apmaksāt arī pasākumus tagad līdz šiem ierobežojumiem, kuri būs nākamā gada vasarā.”

“Varat uzskatīt, ka kampaņa ir sākusies, jo šajā kampaņā piedalās Latvijas tauta,” paziņo Šlesers, bet, vaicāts, cik īsti viņš plāno tajā ieguldīt, attrauc: “Es nerunāju par naudu, es runāju par cilvēkiem. Pirmkārt, mēs piesaistīsim tūkstošiem cilvēku, kas aktīvi strādās, lai šo režīmu nomainītu.” Šlesers arī apgalvo, ka viņa biznesa partneris un kriminālprocesā līdzapsūdzētais ekspremjers Andris Šķēle partiju nekādā veidā neatbalstot un politikā atgriezties neplāno.

Par Šlesera ambīcijām kritiska ir Gobzema vadītās partijas "partiju “Likums un Kārtība” valdes locekle, Saeimas deputāte Karina Sprūde: “Vienkārši kāds grib atkost no mūsu pīrāga, kuru mēs gatavojām jau ilgu laiku, un tā vienkārši atnākt ar netīrām kurpēm mūsu virtuvē un apsēsties pie mūsu galda. (..) Vienkārši šajā situācijā ir ļoti žēl cilvēku, kas tiek maldināti. Un ja tiešām mēs esam upurējuši gan ar saviem amatiem, ar saviem finansiālajiem līdzekļiem, tad jūs paši redzējāt, kas notika 18.septembrī, salīdzinot ar 18.augustu. Tagad mēs esam visi administratīvajā procesā, mums pa kreisi un pa labi izlūkošanas dienesti seko, bet kāds var atnākt padziedāt, uzspēlēt ģitāru un viss forši. Nu, man liekas, tā netiek sasniegti mērķi.”

Sprūde un Gobzems nupat atgriezās neilgi pirms tam uz izjukšanas robežas balansējušajā Saeimas frakcijā, kas tagad saucas “Neatkarīgie”, turklāt Gobzems tika ievēlēts par tās vadītāju. Sešu cilvēku frakcijā ir viens bezpartejiskais deputāts un divas partijas - LuK un “Par cilvēcīgu Latviju” (PCL) jeb bijusī “KPV LV”. Sprūde uzsver, ka šī ir sadarbība Saeimas līmenī un ne par kādiem tālākiem plāniem spriests vēl nav.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 20

 
Anonīms
 

Nav nekāds nabags- pasūtīs vēl.

27.septembris, 11:37 Atbildēt

Kam tās Šlesera avīzes vajadzīgas? Vai tiešām tās kāds grib lasīt? Bet, ja nopietni, tad tās vai nu kleptomāns paņēmis vai arī kāds apkures sezonai gatavojas! Cita izskaidrojuma nav.

27.septembris, 11:57 Atbildēt

tagad ar ainara bildi kāds slaucīs dirsu ilgi un patīkami

27.septembris, 11:57 Atbildēt

Atkal jau te baigais politiķis. Nosprāgušas partijas skelets. Ko rēgojies te? Lien atpakaļ zārkā. Par miroņiem neviens nebalso un par politiskajiem miroņiem ne tik. Tiem mūžīgi paliks baigi nelaba smaka.

27.septembris, 12:02 Atbildēt

Nekad nav bijis mans favorīts. Bet dotajā situācijā, ja buldozeram pa spēkam apturēt kovidafēru un nodibināt normālas attiecības ar Krieviju, es esmu kopā ar viņu.

27.septembris, 12:03 Atbildēt

Kas tā tāda "dotā situācija"? Tev kāds uzdevumu iedeva slavināt vienu šizofrēniķi?

27.septembris, 14:13 Atbildēt

tu to par sevi? Laba pašķritika

27.septembris, 16:08 Atbildēt
Perle > 1952960918252127

Ripini vien atpakaļ uz savu laimes zemi! Tavējo laiks te ir pagājis uz neatgriešanos, vatņik! Un nekāds Šlesers vai Saskaņa to neatgriezīs.

28.septembris, 2:04 Atbildēt

labāk nevar pateikt!

28.septembris, 8:51 Atbildēt

ka jābeidz kovidafēra un ostu un biznesu atdošana vāciešu oligarhiem.

vai nu lai esošie apdomājas vai pie šprices laiž citus

28.septembris, 8:53 Atbildēt

Baumas un kārtējā reklāma. Kad, kur, cik tika nozagts? Kāpēc runā tikai Šlesers, bet nav neviens vārds no policijas, par notikušo zādzību. Raidījums “De facto” varēja ko konkrētāk noskaidrot.

27.septembris, 12:25 Atbildēt

Latvijas tauta tadu idiotu A.S. jau sen aizmirusi..

27.septembris, 12:29 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Marci, beidz lamāties!

27.septembris, 13:20 Atbildēt
Jelena Sergejeva > izidors.m.rkak.ns

Viņš savādāk tak nemāk. Lienes ielas iespaids acīmredzams.

27.septembris, 17:20 Atbildēt

Ciema kurinātavai un tualetei noderēja!

27.septembris, 13:52 Atbildēt

Mani vairāk interesē- kur Šlesers licis savu sievu? Agrāk Inese kā tāda lupata visur līdzi vazājās, nu ne smakas, ne skaņas. Būs pārdevis, lai ir nauda, par ko avīzi drukāt? Kiviči, redz, arī, savu suni nozūmēja kaut kur, un parādījās nauda ceļojumam uz Norvēģiju.

27.septembris, 14:16 Atbildēt

Mani vairāk pārsteidz, ka līdz šim ir izturējusi. Es ar Inesi kādreiz mācījos kopā universitātē, laikam jau toreiz viņa toreiz tikās ar to kropli, bet Inese vienmēr bija ļoti patīkama un jauka persona. Kopš viņa ar to kropli, nemāku neko teikt, bet domāju, ka labu cilvēku nav tik vienkārši iznīcināt.

29.septembris, 1:22 Atbildēt
Perle > josh

Patīkam un jauks vēl nenozīmē gudrs. Tur jābūt īpašām spējām, lai dzīvotu kopā ar tādu Minhauzenu un vēl bērnu baru sadzemdētu tam par prieku.

30.septembris, 19:15 Atbildēt

Tie tiešām kaut kādi kleptomāni, zog zagšanas prieka pēc. Kā lai no tiem sū*** tagad atbrīvojas?

29.septembris, 1:19 Atbildēt

Nav jābrīnās , ka ka viņam pat avīzes ir nozagta. ar tādu komandu, ko viņš ir salasījis drīzāk ir jābrīnās , ka viņam vēl glaunais Šveices pulkstenis nav pazudis. Nu man jau šķiet , ka viņa pasākums izčākstēs pēc tam kad viņa jaunā politprojekta vadība būs aizstiepusi uz lombardu visu ko no biroja var aiznest.

3.oktobris, 9:07 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:42

Jaunākās diskusijas