Rīgas centrā seniors ar auto divas reizes pārbrauc pāri cilvēkam

tautaruna.lv 25.septembris, 13:35
 
Ekrānšāviņš
Rīgā notikusi kāda gluži neticama avārija, kurā smagi ievainots gājējs, kam kāds kungs gados pārbraucis pāri, vēsta “Degpunktā”.

Trešdienas pēcpusdienā ceļu policija saņēmusi izsaukumu uz Gogoļa un Lāčplēša ielas krustojumu. Sākotnējā informācija bija, ka transportlīdzekļa vadītājs ir uzbraucis virsū gājējam. Ierodoties notikuma vietā, informācija apstiprinājās. Tika konstatēts, ka “Toyota” vadītājs ir uzbraucis gājējam uz pārejas pār ielu. Sākotnējā informācija liecina, ka gājējs bija devies pie viņam atļautā - zaļā luksofora - signāla, bet izmeklēšanā to vēl noskaidros.

Uz notikuma vietu devušās divas neatliekamā medicīniskā dienesta automašīnas, tostarp arī ārstu - speciālistu brigāde. Kā norāda mediķi, cietušais vīrietis negadījuma bija guvis smagu politraumu, taču bijis pie samaņas un steidzami nogādāts tuvējā slimnīcā tālākās palīdzības sniegšanai.

Kā norāda policijā, transportlīdzekļa vadītājs, kurš notrieca gājēju, bija 1937. gadā dzimis vīrietis. Negadījuma vietā tika noskaidrots, ka viņam kopš 2016. gada piemērots transportlīdzekļa vadīšanas tiesību aizliegums, jo nebija veikta ikgadējā veselības pārbaude.

Protams, šāda rīcība ir krimināli sodāma, tādēļ pēc notikušā ir ierosināta lieta un šobrīd turpinās izmeklēšana.

Pats vadītājs notikušo skaidroja, ka viņam priekšā esot braucis autobuss, aiz kura braucis viņš un neesot pamanījis gājēju.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 21

 
Anonīms
 

Ja autobusa šoferis būtu palaidis gājēju ieverojot ceļju satiksmes noteikumus? Vesela notikumu ķēdīte!!!!! Opis nebūtu notriecis cilveku =)

25.septembris, 14:08 Atbildēt

Ja kāds pārkāpj likumu, tas nenozīmē, ka visi tā drīkst.

25.septembris, 16:33 Atbildēt

Kāda tev notikumu ķēdīte? Skaidri video redzams, ka gājējs vēl nemaz nav pie gājēju pārejas, kad autobuss jau sācies braukt tai pāri. Cik var komentēt kaut kādu fufeli ...

25.septembris, 21:05 Atbildēt

Gājējs vēl pie pārejas nebija,kad autobuss veica pagrieziena manevru,bet vecais cilvēks pie stūres visticamāk knapi vairs redz,ja šādā veidā var uzbraukt gājējam. Tur ar autobusu nav nekāda sakara. Autobuss jau pat neatradās uz pārejas- bija jau aizbraucis,kad tas vieglais auto nogriezās. Tik daudz jau gan tas onkulis zināja,ka viņam vispār nav vadītāja tiesību,taču tas viņam netraucēja sēsties pie stūres. Ar tādiem sirmiem šūmaheriem diemžēl pilni Latvijas ceļi.

27.septembris, 19:31 Atbildēt

totties tur viens stāv un visu novēro nevis iet paliigaa..to ari cietumaa,a vecam pidaram pa galvu un zārkā iekšā

25.septembris, 15:52 Atbildēt

Tagad, tā ir modes lieta, galvenais ir nofilmēt un ielikt netā.

25.septembris, 18:18 Atbildēt

Pilnīgi manas domas cien. Shitds ! Vecus perdeļus vajag savākt un uz Buhenvaldes gāzes kamerām . Lai nepiesmirdina pasauli ar saviem bezdeļiem un netērē valsts naudu ! Parazīti nolādētie ! Dzīvo uz godīgu nodokļu maksātāju rēķina !

25.septembris, 22:54 Atbildēt
Māriņa > juris.5e2771d83ac7e

Uz nodokļu maksātāju rēķina dzīvo tādi, kā Marcis. Viņš nekur nestrādā jau vairākus gadus, tikai sēž ziņu portālos un rejās ar visiem pēc kārtas.

25.septembris, 23:14 Atbildēt
Jelena Sergejeva > m.ri.a.60e61ddb0621e

Kaziņu tak slauc. Tur gan piens, gan biezpiens, krējums,siers,plus vēl sekss uz nebēdu.

26.septembris, 0:53 Atbildēt
Marcis > m.ri.a.60e61ddb0621e

Man krievu neta mauku un neta pederastu Jura un citu slimie neta murgi jau sen ir pie dirsas..

26.septembris, 13:35 Atbildēt
Voldemārs Odišvili > juris.5e2771d83ac7e

“Vecus perdeļus vajag savākt un uz Buhenvaldes gāzes kamerām..”

……………………………..

Nevar ─ augšminētais kontingents regulāri skatās "TV Panorāmu", tapēc balsojot nodrošina ar nepieciešamo balsu skaitu 4. maija kliķi!

26.septembris, 18:54 Atbildēt
Jelena Sergejeva > voldem.rs.odi.vili

Gluži jau tā nav, kādreiz tak paši būsim veci.

26.septembris, 20:36 Atbildēt
Juris > marcis

Marci - noladētais idiot ! Beidz melot ! Ja tev būtu pie dirsas ko mēs par tevi izsakāmies, tad tu tos komentārus nelasītu un uz tiem nereaģētu . Bet tu visu laiku reaģē . Kāda tev daļa par cien. Jelenas kundzes tautību ?!??? Viņa ir 1000x labāka un gudrāka par tevi , noladētu sūda čupu !

27.septembris, 8:48 Atbildēt
Juris > m.ri.a.60e61ddb0621e

Taisnība jau Jums , Māriņa , ir attiecībā uz Marci . Tikai es šaubos vai viņš vispār savā dzīvē ir strādājis ? Dzīvo uz invalidātes pabalsta un vecāku rēķina .

27.septembris, 8:51 Atbildēt
Juris > voldem.rs.odi.vili

Voldemār ! Nu tad to 4. maija kliķi arī tur pat jāsūta kur vecos perdeļus !

27.septembris, 8:53 Atbildēt
Juris > jelena.sergejeva

Tā ir 100% taisnība , Jelenas kundze , ka mēs visi būsim veci . Tas ir dabas likums un tur ne ko nevar izmainīt . Bet cilvēkam ir jādzīvo un ir morālas tiesības dzīvot TIKAI tik ilgi kamēr ir veselas smadzenes, cilvēks ir spējīgs pareizi uztvert apkārtējo vidi un neapdraud vai neapgrūtina citus . Lūdzu padomājiet loģiski - kāpēc jācieš tam nevainīgajam cilvēkam kuru sabrauca tas vecais perdelis ?! Viņš , ļoti iespējams, ka tagad paliks invalīds uz visu mūžu kaut arī ir spēka gados . Vai tad to var piedot !?

27.septembris, 9:03 Atbildēt

To veco braucēju - pidrillu pašu pabāzt zem kāpurķēžu traktora, lai pārbrauc pāri. Lops tāds !

25.septembris, 16:32 Atbildēt

tiesi to veco mergli uzreiz uzvietas vajadzeja pakart!!ritigs pidarluga tadam lopam tik cietums laij pavada savas atlikusa vecumdienas restes dauns vecais

25.septembris, 22:43 Atbildēt
Jelena Sergejeva > janis.klva

Mārci, nomierinies tak vienreiz.

26.septembris, 21:48 Atbildēt

Idiotu bars, nevis latviešu tauta.!,,Ka tik citus apdirst...paskataties uz sevi paši no malas🥵

26.septembris, 23:05 Atbildēt

Cien . Anita Brūvere ! Tieši tā un ne savādāk ! Tā ir latviešu mentalitāte , kura veidojusies gadu simtos , un tur neko nevar izmainīt . Kāda jēga skatīties uz sevi no malas ? Nekas nemainīsies . Tāda ir latviešu lielākās daļas mentalitāte un būtība . Lai Jums jauka diena !

27.septembris, 9:09 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:08

Jaunākās diskusijas