Policijas uzmanību Rīgā piesaista kāda skrejriteņa vadītājs; kas atklājās?

tautaruna.lv 17.septembris, 19:00
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Lielākā daļa elektroskrejriteņu bez problēmām spēj attīstīt vismaz 25 km/h lielu ātrumu – lai arī šķiet, ka tas nav nekas daudz, kritiens no šāda braucamā var izrādīties ļoti sāpīgs vai pat nāvējošs. Tāpēc policisti, redzot kādu, kurš tik tikko spēj novaldīt šādu braucamo, noteikti apstājas, vēsta raidījums "Degpunktā".

Kāds jauns vīrieti acīmredzot no savām kļūdām nav mācījies. Zaudējot auto vadīšanas tiesības, viņš meklējis jaunus veidus, kā dzert un braukt.

Nepārliecinošās braukšanas dēļ policisti pārbaudīja, vai ar elektroskūtera vadītāju viss ir kārtībā. Apstiprinājās aizdomas, ka viņš ir alkohola reibumā.

Tā kā turpmākajā pārbaudē konstatēts, ka jaunais vīrietis atrodas 2,8 promiļu reibumā, ceļu policisti viņam noformējuši administratīvā pārkāpuma protokolu un piemērojuši 170 eiro lielu naudas sodu. Savukārt kolēģi no pašvaldības policijas, ņemot vērā, ka šādā stāvoklī šoferis patiešām ir drauds gan sev, gan apkārtējiem, nogādājuši viņu mājās.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Latvijā ok. Vien paliels sods (agrāk soda nebija). Bet netiek atņemta autovadītāja apliecība.

Ja Vācijā brauksi pālī ar velosipēdu un tevi policija pieķers- sods būs 500€ un tiks atņemtas visu iespējamo transportlīdzekļu vadīšanas tiesības, ieskaitot kuģus un lidmašīnas.

Drastiski.

17.septembris, 20:52 Atbildēt

Agrāk, ja nemaldos arī Latvijā varēja palikt bez visām tiesībām.

17.septembris, 22:06 Atbildēt

Jēkabpilī tā nenotiek.

18.septembris, 9:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:03

Jaunākās diskusijas