Vispirms pieķer zogot, vēlāk - ieceļ augstākā amatā pašvaldībā

tautaruna.lv 15.septembris, 18:42
 
Lauris Aizupietis/F64
Administratīvi teritoriālās reformas laikā Skrundas novads tiek pievienots Kuldīgas novadam. Un līdz ar jaunās domes ievēlēšanu Skrundas pilsētai un pagastam tiek meklēts jauns priekšnieks. Iedzīvotājiem interesanta gan šķiet deputātu vairākuma izdarītā izvēle. Augstajā amatā iecelta kādreizējā pašvaldības darbiniece, kura savulaik iesniegusi atlūgumu pēc izdarītas zādzības, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

2016. gads, tirdzniecības centrs Aizputē. Kāda dāma savā rokassomiņā sastūķē vairākus dārgu zeķubikšu iepakojumus un tiek pieķerta ar visiem pierādījumiem. Vēlāk atklājas, ka likumnepaklausīgā pilsone ir Skrundas pagasta komunālās saimniecības vadītāja Guna Skrebele. Krimināllietu gan neuzsāk, jo veikalam izdodas atgūt preci. Tomēr pēc notikušā Skrebele zaudē amatu.

Notikušo Skrebele toreiz skaidroja pavisam vienkārši - pēc iedzertām nervu zālēm un glāzes šampanieša aptumšojies prāts. Zādzības apstākļus Skrebele neatceras. Aizritējuši aptuveni pieci gadi, un Guna Skrebele tagad kļuvusi par “jaunizceptā” Skrundas pilsētas un pagasta vadītāju.

Skrebele gan uzskata, ka “šis jautājums ir izrunāts jau krustu šķērsu un pietiekami sen”.

Kuldīgas novada pašvaldība, izvērtējot saņemtos pieteikumus vakantajam amatam un veicot pārrunas, esot izrunājusi arī jau pieminēto zeķubikšu zādzības gadījumu. Skrebelei tikusi dota iespēja, pamatojoties uz kādreizējās pašvaldības darbinieces profesionālajām zināšanām. Skrebelei ir noteikts pārbaudes laiks, pēc kā sekos darbinieka izvērtējums un gala lēmums par atstāšanu amatā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Skrēbele malacis, ka negrima dziļāk noziedzībā.

15.septembris, 18:53 Atbildēt

Nu kam negadās , prātiņš aptumšojas bet pēc tam nāk Lielā Apskaidrība .

15.septembris, 19:31 Atbildēt

Nez vai kauna sajūta pavisam nav pametusi šo prātu?! Ja pazudusi, gaidiet dižus darbus!

15.septembris, 20:50 Atbildēt

Kurš gan zin,kur pieķertas citas amatpersonas?No domlasītāja nenoslēpties,vien atšancēt pēcāk klusēšanu iespējams.Uz kompromātiem sēž ļoti daudzi,domāju. A saimnieki tur ir tādi,kuriem pohuj..

15.septembris, 20:56 Atbildēt

Pārāk viegli ir norakt amatpersonas pat ar salīdzinoši nenozīmīgu sensitīvu informāciju. Vot i atdod savas bailīgās dvēselītes kalpībā,kopējam labumam - mērķim nostiprināt šo šantāžistu ietekmi. Janu

15.septembris, 21:04 Atbildēt

Pats lietoju psihotropus medikamntus, jo vajag. Ja iedzer glāzi šampanieša, var gadīties, ka atmiņa aptumšojas. Bet cilvēki no tā nesāk zagt. Tas ir bijis prātā jau iepriekš.

Vakar, 5:07 Atbildēt

Kur problēma(?), zeķes tika atdotas, grēks nožēlots un vairāk nav atkārtojies. Nevajag liekuļot, jo katrs kaut ko, kaut sīkumu, bet ir "ierāvis nāsīs".

Vakar, 10:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas