Mīlgrāvī iedzīvotāji jau mēnesi saskaras ar bīstamu situāciju daudzdzīvokļu nama pagalmā

tautaruna.lv 27.jūlijs, 16:13
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Mīlgrāvī, vienā no daudzdzīvokļu namiem Viestura prospektā, iedzīvotājiem jau gandrīz mēnesi jāsadzīvo ar problēmu ēkas pagalmā. Uz koplietošanas ceļa ielūza asfalts, izveidojās bedre, kas apdraud gan gājēju, gan arī autovadītāju drošību. Vietējiem nav skaidrs, kāpēc atbildīgās iestādes labot ceļu nesteidzas, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Stāsts par daudzdzīvokļu mājas pagalmā izveidojušos bedri, par kuru medijos pirmo reizi izskanēja jau jūnija sākumā. Toreiz vietējie iedzīvotāji sacēla pamatotu traci, jo bedre, aptuveni divu metru diametrā, apdraudēja gājēju drošību. Viena dienā tajā pat nejauši iebraukusi kāda autovadītāja un nācās saukt ceļu policiju. Toreiz auto izdevās izvilkt laukā bez glābēju iesaistes.

Jūnija sākumā nama apsaimniekotājs nevarēja sniegt atbildi par konkrētiem termiņiem, kad situācija tiks novērsta. Pagāja dažas nedēļas, bedrē iebērtas šķembas, taču tas problēmu neatrisināja, tieši otrādi - vienā dienā uzlija pamatīgs lietus un izskaloja segumu, un rezultātā iegruvums palielinājās gandrīz pat divas reizes.

Darbinieki raidījumam apstiprināja, ka bojājums ceļa segumā uz koplietošanas ceļa bija konstatēts un bija piemērots pagaidu risinājums, proti, bedre bija aizbērta. Pārvaldnieks arī norādīja, ka vieta ir norobežota ar lentēm un aicināja iedzīvotājus būt uzmanīgākiem, ņemt vērā norobežojošas zīmes un ikdienas gaitās izvēlēties citu maršrutu.

”Problēmas pilnīgai risināšanai ir nepieciešama būvmateriālu piegāde, kas šobrīd kavējas. Diemžēl situācija ar būvmateriālu piegādēm ir kritiska, kavējas vairāki pasūtījumi. Tas saistīts gan ar Covid-19 radīto krīzi loģistikā kopumā, gan apjomīgajā pieprasījumā pēc būvmateriāliem dēļ. Šobrīd darbi konkrētajā adresē tiek veikti avārijas kārtībā un ir prioritāri,” skaidro SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Var taču piemest pilnu ar sadzīves atkritumiem un būs labi.

27.jūlijs, 17:50 Atbildēt

Drausmīgi tajā Mīļajā grāvī...

28.jūlijs, 12:04 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:57

Jaunākās diskusijas