Sūdzas par apstākļiem Vidzemes slimnīcā

tautaruna.lv 19.jūlijs, 7:00
 
Ilustratīvs attēls / Dmitrijs Suļžics /F64
“Vēlos pasūdzēties par Vidzemes slimnīcu. Nesen nodaļās veikti remonti. Par to prieks, bet, kāpēc Vidzemes slimnīca moka pacientus un neslēdz kondicionieri šajās karstajās vasaras dienās?” Bez Tabu jautā Ieva.
“Cilvēki tur nonāk slimi un ar dažādām kaitēm, mokās, bet bonusā mocībām ir nežēlīgs karstums. Pat palātas durvis neļauj atstāt šķirbā, jo tad vismaz notiek gaisa cirkulācija. Nesaprotu! Jo izskatās, ka kondicieri, ventilācija ir ierīkota pēc remonta.”

Tiekoties ar Vidzemes slimnīcas pārstāvjiem, tiek noskaidrots, ka slimnīcā daļēji patiešām ir atjaunota gaisa ventilācijas un arī kondicionēšanas sistēmas. Tiesa gan, telpās esot iespējams samazināt temperatūru vien par četriem grādiem pēc Celsija. Proti, ja āra gaisa temperatūra sasniedz +32 grādus, tad slimnīcā gaisu var atdzesēt līdz +28 grādiem. Turklāt šādu temperatūras attiecību var nodrošināt pie nosacījuma, ka pacienti, darbinieki netur vaļā logus, pretējā gadījumā atvēsinātais gaiss tiek “pazaudēts”.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nezinu kā Valmierā tur vēl cik zinu bija ciešama kaut cik pārtika , bet ilgstoši slimos īpaši ar depresiju kas nezaudē reālās dzīves saprašanu slimnīcā moka ar maz pastaigām un vispār gandrīz nemaz nebaro jo sausus kartupeļus īsti nevar par normālu pārtiku nosaukt

19.jūlijs, 9:22 Atbildēt

Pārtikas kalkulācijas ir droši vien skaista bet realitātē sabiedriskajā ēdināšanā atstāj slimajiem atstāj parastos produktus , tādēļ baro ar kartupeļiem un miltiem iejaukties ūdenī pat bez eļļas mazliet pievieno ketčupu lai izskatās pēc gaļas , ir slimnīcas kur vispār nav kotletes

19.jūlijs, 9:28 Atbildēt

medicīna ir bizness,mazāk izbarosi vairāk nopelnīs

22.jūlijs, 19:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:54

Jaunākās diskusijas