"Smieties vai raudāt"; sievietes pirkums internetā sasmīdina soctīklu lietotājus

tautaruna.lv 24.jūnijs, 15:40
 
pexels.com
Hedža Burlija ir kaislīga automašīnu kolekcionāre. Lai iepriecinātu sevi un savu vīru Marku, sieviete izlēma internetā iegādāties automašīnas aksesuārus, bet, kad Hedža saņēma sūtījumu, viņa bija šokā, vēsta "Mirror".

Sieviete internetā bija noskatījusi jaunus mašīnas paklājiņus. Viņa tos vēlējās uzdāvināt savam vīram dzimšanas dienā.

Paklājiņi bija paredzēti viņu iemīļotākajai mašīnai, 1986. gada Ford Cosworth.

"Viena no mūsu iecienītākajām automašīnam ir 1986. gada Ford Coswoerth, kas mums abiem ir ļoti īpaša. Es gribēju pasūtīt automašīnas paklājiņus, lai uzdāvinātu Markam dzimšanas dienā."

Sieviete par četriem paklājiņiem samaksāja 245 mārciņas.

Tomēr, kad sieviete saņēma sūtījumu, viņa bija šokā. Kā atzina Hedža, tad sākotnēji neesot zinājusi, ko darīt - smieties vai raudāt. Paklājiņi atnāca miniatūrā izmērā.

Ekrānuzņēmums no Mirror/Mercury Press & Media Ltd.

Hedža skaidroja, ka internetā ir meklējusi Ford automašīnas paklājus un atradusi vietni, kurā bija tieši tādi paklājiņi, kādus viņa vēlējās.

Sievietei nerādās nekādas aizdomas par to, ka paklājiņi varētu būt pavisam maziņi, jo samaksātā naudas summa bija pietiekami liela.

"Kad pienāca paciņa, meita man to atnesa, likās, ka tā ir tukša. Es to atvēru un aptuveni 20 minūtes svārstījos starp smiekliem un asarām. Es nevarēju saprast, kura būtu labākā reakcija šādā situācijā," situāciju skaidroja Hedža.

Sieviete centās atgūt samaksāto naudu, taču tas viņai neizdevās. Interneta vietne vairs nebija atrodama.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:51

Jaunākās diskusijas