"Var saindēties!" Pircēja brīdina par Latvijā iecienītu gardumu

tautaruna.lv 20.jūnijs, 12:44
 
Privātais arhīvs/skaties.lv
Kāda Latvijas iedzīvotāja vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), daloties negatīvā pieredzē - viņa nopirkusi sabojātus biezpiena sieriņus.
Sieviete, kas iepirkusies veikalā Madonā, raksta, ka biezpiena sieriņiem bijis sabojāts iepakojums un nelaba smaka.

"Madonā veikalā iegādājos biezpiena sieriņus! Bija akcija - 20 centi par vienu sieriņu, nodomāju, ka jāpaņem vairumā. Atbraucot mājās, kostatēju, ka vairākiem sieriņiem ir iepakojums bojāts, nelaba smaka. Vai drīkst tirgot šādu bojātu produkciju? Esmu vīlusies. Iesaku cilvēkiem uzmanīties, var saindēties ar šādu bojātu produktu!” raksta pircēja.

Tikmēr komentāros cilvēki gan neskopojās ar kritiku, rakstot, ka sūdzība ir nevietā, jo produktu iespējams aplūkot veikalā, pirms to pērk.

"Vajag skatīties, ko grāb. Un nav zināms, cik ilgi sieriņš mētājās pa pircēja ledusskapi, ja tāds vispār ir," teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka cilvēki ik pa laikam sūdzas par bojātiem pārtikas produktiem dažādos Latvijas veikalos. Tā pirms kāda laika vīrietis Grobiņā nopircis neēdamu kūku.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Es nekad vai ļoti reti iepērkos Madonā.

20.jūnijs, 13:52 Atbildēt

Īpaši stulbiem Madonā ir īpašs smirdīgo sieriņu stūrītis.

20.jūnijs, 15:53 Atbildēt

Ja redzi produktu ar atlaidi, tad obligāti jāskatās derīguma termiņš. Šitāda figņja ir visos lielveikalos. Savā laikā super neto varēja nopirkt produktus ar 2 nedēļu termiņa beigām. Latvijā cilvēki nav tik biezi, lai vienā reizē izmestu 200 euro vienai nedēļai.

20.jūnijs, 14:22 Atbildēt

ar šiem sieriņiem arī Rīgas Mego un bez akcijas cenas ir problēmas ...ir bijis saskābis

20.jūnijs, 14:43 Atbildēt

Nopirku sev un mazbērniem tos sieriņus Elvi veikalā, mani mājdzīvnieki pat tādus neēd.

20.jūnijs, 15:17 Atbildēt
Jōnis Nemīzis > jelena.sergejeva

Nekad nedod mājdzīvniekiem barību kas domāta tev.

20.jūnijs, 15:54 Atbildēt
Jelena Sergejeva > j.nis.nem.zis

Drīz mēs ēdīsim barību, kas domāta mājdzīvniekiem.

20.jūnijs, 16:30 Atbildēt

Diemžēl nu jau 2 mēnešus ar Baltais sieriņiem ir problēma, tie ir ieskābuši. No sākuma domāju, ka veikals ledusskapi palaidis siltāku,bet pirku 2 citos veikalos, tas pats,tātad Tukuma pienā kkas sagājis grīstē. Vienīgie, kuri nav ieskābuši ir karameļu,bet varbūt jau nāk no citas ražošanas partijas. Tā, ka kundzei taisnība, kkas nav kārtībā un izskatās, ka rūpnīcā...

20.jūnijs, 18:24 Atbildēt

Zeķes vajag biežāk mazgāt un neturēt tās ledusskapī.

21.jūnijs, 10:38 Atbildēt

Man ir laikam lēnā aizdedze. Pārlasot vēlāk pārsmējos... stulbais karstums, gribu ātrāk rudeni, kas lēnām pāriet pavasarī un otrādi.

21.jūnijs, 18:56 Atbildēt

Ieteikums var būt tikai viens - nopirkt svaigu biezpienu un sieriņus pagatavot pašai. Veselīgāk, lētāk un garšīgāk. Padomājiet paši, kas tik tajā sieriņā nav sabāzts iekšā, lai nodrošinātu lielveikaliem labu glabāšanas termiņu. Karstais laiks vienalga izdara savu.

22.jūnijs, 0:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:47

Jaunākās diskusijas