Sieviete sūdzas par notiekošo autoskolā Rīgā

tautaruna.lv 20.jūnijs, 11:13
 
Aivars Ķesteris/F64
Kāda topošā autovadītāja māte uzskata, ka autoskolā "Mustangs" viņas dēls apzināti netiek pielaists pie braukšanas eksāmena.
Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta - viņai radies iespaids, ka instruktors apzināti velk garumā apmācības.

"Dēlam ir bijušas vairāk kā 50 braukšanas, un katru reizi ir kāda situācija vai iemesls, kāpēc netiek pielaists pie skolas braukšanas eksāmena. Rodas iespaids par "kāstuves" pamatotību, ko iepriekš jau esmu atsauksmēs lasījusi. Turklāt viena nodarbība vairs nav 25 eur, bet no marta 33 eur.
Esmu devusi dēlam braukt brīvdienās pa pilsētu, kas arī pamato manas aizdomas par apzinātu ieinteresētību vilkt garumā," raksta sieviete.

Tikmēr komentētāji norāda, ka, iespējams, vaina nemaz nav autoskolā vai instruktorā.

"Varbūt dēls tomēr ir pilnīgs cirvis? Protams ,ka mums jau šķitīs ka labi viss ,bet ka jau minejāt viemēr ir kaut kada situācija ! Nu tad šī situācija uz ceļa var būt izškirošā! Paņemta CSDD testa braucienu vai citu instruktoru vienu reizi un tad jau redzēs kurs te vainīgs," teikts kādā komentārā.

Vēl kāds komentētājs raksta, ka neizprot sūdzību un iesaka dēlam nopirkt elektrisko motorolleru.

Jāpiebilst, ka pirms kāda laika arī kāda cita topošā autovadītāja pauda, ka, pēc viņas domām, viņa tiek apkrāpta autoskolā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ir jāatceras pavisam vienkārša lieta, ka arī ne katrs ir spējīgs kļūt par auto vadītāju, tam arī ir vajadzīgs zināms talants, jo mašīna ir jāizjūt ar visām nervu šūnām un instruktori to redz. Visi nevar gleznot vai komponēt, kaut patīk gleznas un mūzika. Domāju, ka pārmetumi instruktoram ir nepamatoti.

21.jūnijs, 8:27 Atbildēt

Lai maina instruktoru,bet pieļauju,ka nākošais tāpat liks braukt un braukt. Galvenais,ka mammai var iestāstīt,ka baigais talants netiek pielaists pie eksāmena.

23.jūnijs, 20:07 Atbildēt

Visas autoskolas tādi piepelnās ! Tagad pandēmijs idnākumi krītas, katrs grozās kā var

25.jūnijs, 13:06 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:30

Jaunākās diskusijas