Ikšķilē garāmgājēji no Daugavas ūdeņiem izglābj mazu meiteni

tautaruna.lv 3.maijs, 11:42
 
Dāvis Ūlands/F64 Photo Agency
Svētdien asinsstindzinoši mirkļi piedzīvoti Ikšķilē, kur nelaimē bija nonākuši divi mazi bērni - sešgadīgs puisītis pēdējiem spēkiem turējis Daugavā iekrituši meiteni.
"Vecāki pieskatiet savus bērnus! No lielas nelaimes mazs mirklis...
Nupat no Daugavas Ikšķilē izzvejojām 7-gadīgu meiteni, kuru aiz rokas turēja 6-gadnieks! Meitenei ūdens krietni virs galvas, līdzās jau peld botiņa, nokritusi kārpoties aukstajā ūdenī, siltās drēbes smagas, velk uz leju un mazajam turētājam spēks ir tik, cik ir!
Vien vāji sadzirdams palīgā, lika skatīties apkārt, kur saucēji! Nogādājām drošās rokās, bet vieni paši un pāris km no mājām, cik tur trūka..." atceras aculieciniece Dace.
Bērnu atstāšana nepieskatītus ir sodāma - vecāku pienākums ir bērnus pieskatīt līdz 7 gadu vecumam un pieskatītājs nevar būt jaunāks par 13 gadiem.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Vienreiz raksta, ka bērnu izglāba sieviete, otrreiz raksta, ka bērnu izglāba garāmgājēji. Man liekas, ka bērna izglābšana ir varoņdarbs, par kuru pienākas apbalvojums, un tā cilvēka vārds ir publiskojams.

3.maijs, 13:27 Atbildēt

pilnigi jums livija skaista dama piekritu,ta ir taisniba labus cilvekiem jauzcel zelta piemineklis tadiem glabejiem ari labiem comiem kuri palidz baigos meslos labiem draugiem jus livija tada skaista dama super

3.maijs, 13:49 Atbildēt

Kaut kas traks !

3.maijs, 13:48 Atbildēt

Pilnīgi pievienojos Līvijai Bukovskai, ka bērnu izglābšana ir varoņdarbs par kuru pienākas apbalvojums, un tā cilvēka vārds ir publiskojams!

Vakar, 11:08 Atbildēt

Jāglābj visi!!! Kad nedomāsim par sūdiem, bet domāsim par to, ko varam darīt, mēs būsim vareni!!!

Vakar, 22:35 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:26

Jaunākās diskusijas