Pāra atpūta SPA centrā Vidzemē izvēršas murgā

tautaruna.lv 30.marts, 17:30
 
Dāvis Ūlands/F64
Kāds vīrietis dalījies nepatīkamā pieredzē. Paredzētā atpūta atpūtas centrā "Spadrops" Ikšķilē izvērtās īstā murgā antisanitāru apstākļu dēļ.
Kā portālā "sudzibas.lv" raksta apmeklētājs, minētā atpūtas vieta esot katastrofa.

"SPA ir katastrofa! Baseinā ūdens netiek apsildīts. Pelējums ir uz ventilācijas trubām, logu rāmjiem. Tvaika pirtī ož pēc pelējuma. Ņemot vērā nepieņemamos sanitāros apstākļus, SPA centrā ir bīstami uzturēties. Jau ieejot telpā, ieelpojot gaisu, varēja uzreiz to sajust. Pēc šī SPA apmeklēšanas izjutām kņudināšanu kaklā, acu asarošanu, vieglu klepu," pieredzē dalās apmeklētājs.

Jāpiebilst, ka cilvēki ik pa laikam dalās ar negatīvu pieredzi no atpūtas dažādās Latvijas viesnīcās un SPA centros. Piemēram, pirms kāda laika vēstījām, ka kāda sieviete dalījusies nepatīkamā pieredzē. Paredzētā atpūta viesnīcā "Hotel Jūrmala Spa" izvērtās īstā murgā personāla attieksmes dēļ.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Tikai duraki var uedomaties braukt uz to pusbankrotējyšo miskasti

30.marts, 22:56 Atbildēt

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - bitly.ws/aQwo es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

1.aprīlis, 10:49 Atbildēt

vaitad spa ir atvērti?

2.aprīlis, 23:19 Atbildēt

Brauca krāmeties un sadomaja ielaviries sēnîšu un hlamīdiju pilnajā baseinā

4.aprīlis, 15:02 Atbildēt

Pašiem mājās vanna droši vien sarūsējusi.

6.aprīlis, 15:49 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas