VID brīdina par viltus ziņām saistībā ar ienākumu deklarācijām

tautaruna.lv 1.marts, 19:14
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Valsts ieņēmumu dienests (VID) brīdinājis iedzīvotājus par nepatiesu informāciju, kas tiek izplatīta sociālajos tīklos saistībā ar gada ienākumu deklarācijām, kuras no šodienas var iesniegt par 2020. gadu.
"Netici manipulācijai! Sociālajos tīklos cilvēki dalās ar viltus attēliem, kuros redzamas neadekvāti lielas nodokļu summas deklarācijās.
Pārbaudot katru gadījumu, pārliecināmies, ka tā nav patiesība - summas ir izdomātas un attēli pašrocīgi apstrādāti!
Savukārt, ja par savas deklarācijas aizpildīšanu vai tajā redzamajiem datiem ir kas neskaidrs, droši jautā mums EDS sadaļā “Sarakste ar VID” vai zvanot uz konsultatīvo tālruni, norāda dienests.

VID

VID izplatītajos piemēros norādīts, ka summas, kas it kā jāatmaksā valstij, mērāmas miljonos.

VID

Jau ziņots, ka sākot no šodienas, 1. marta, iedzīvotāji var sākt iesniegt gada ienākumu deklarācijas par 2020.gadu. Iedzīvotāji, kam tas jādara obligāti, var iesniegt deklarācijas trīs mēnešu laikā, līdz pat 1.jūnijam, bet brīvprātīgi, attaisnoto izdevumu atgūšanai, to var darīt trīs gadu garumā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Lai dzīvo tas, kam nav nekas un arī deklarācija.

2.marts, 8:53 Atbildēt

Mēģināju VID jau no pieciem rītā līdz astoņiem sazvanīt, bet ņihrenā...

2.marts, 9:10 Atbildēt

Отлично всё поставлено.Были вопросы по декларации,дозвонились сразу,проконсультировали по телефону,решили проблему.

3.marts, 19:49 Atbildēt

atceroties iepriekšējos gadus ,kad it kā VID "'uzkārās p'ēc deklarāciju iesniegšanas un tiešām paziņām nācās piemaksāt-,tad šodienas rakstam par ""viltus ziņām"" -var droši neticēt--raksts safabricēts par labu valstij!!Feiks pilnīgs>>

un pārbaudītāji neko nevar pārbaudīt--vnk tā iemesla dēļ ,ka oficiāli nevienam nav piekļuves pie pilsoņu ienākumu deklarācijām.

7.marts, 20:42 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:02

Jaunākās diskusijas