Autovadītāju pamatīgi sadusmo sods lielveikala stāvvietā

tautaruna.lv 1.marts, 18:45
 
f64.lv, Oksana Džadana
Rīgā, Talejas ielā, atrodas Valsts ieņēmumu dienesta galvenā ēka. Un daļai sabiedrības tā asociējas ar negatīvām domām. Turpat līdzās – Rusova ielā – atrodas lielveikals ar stāvlaukumu, ko apsaimnieko uzņēmums “CityPark Latvija”, kas daudziem ir kā skabarga nojaušamā vietā. Un ar nupat piedzīvoto vēlas dalīties Aigars, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

"Pirms kādas nedēļas [saruna notika 24.februārī - aut. piez.] piebraucu pie veikala “Maxima”, lai iepirktos, protams. Bija viena vieta pie veikala, nostājos starp divām mašīnām un iegāju iekšā veikalā," stāsta Aigars.

Aigars izpilda stāvvietas apsaimniekotāja prasīto un ievada transportlīdzekļa numura zīmi īpašajā ierīcē. Tomēr, atgriežoties pie stāvlaukumā novietotā “BMW”, veikala klients ierauga “CityPark” kontrolieru atstāto dokumentu - 30 eiro līgumsodu par nekorekti novietotu automašīnu.

Fotogrāfijā redzama līnija, ko Aigars neesot ievērojis, jo novietojis automašīnu starp diviem citiem transportlīdzekļiem, kas arī acīmredzot neievēroja līnijas. Līdzās esošie auto aizbrauca, bet Aigars palika grēkāža lomā.

Autovadītājs gan uzskata, ka ziema, sniegs un sāls, kā arī ceļa horizontālo apzīmējumu krāsojuma pašreizējā kvalitāte liegusi laikus konstatēt, ka automašīna ir novietota ārpus iezīmētās viena transportlīdzekļa zonas.

Arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) vēl 2018. gada nogalē nolēma sodīt uzņēmumu “CityPark” par negodīgu komercpraksi, norādot uz līgumsoda apmēra nesamērību. Gan Rīgas rajona tiesa, gan Rīgas apgabaltiesa PTAC lēmumu atstājusi spēkā.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Es nesaprotu ,kāpēc lielveikali piekrīt ka viņu klientus tik nekaunīgi aplaupa ,jo zaudetāji jau paliek veikali ,nākamreiz šis pircējs vairs negribes uz šo veikalu braukt

1.marts, 20:10 Atbildēt

Taapeec ka visiem pohuj!

1.marts, 20:15 Atbildēt

ko lai saku mugs viss atlautiba..naudu vajag...pelnu vajag..citi park pelna ...normali...vinus vajag sodit citi park..un veikala vadidu..maxsimu...ne jau cilveku kas atbraucis iepirktirs...normmali..mulki..nemaksatu sodu..risinatu talak..

2.marts, 0:40 Atbildēt

Katra autiņa stāvvieta jāiežogo ar barjeru un problēmas nebūs.

2.marts, 8:54 Atbildēt

Nav izslēgts, ka CityPark administrācijā ir lielākais dzimumdzīvē netradicionālo personu īpatsvars.

2.marts, 15:39 Atbildēt

šitiem rīkļu rāvējiem nav ne kauna ne goda, piekasās pie katra sīkuma un tik štampo savas 30 eiro soda kvītis. Kristapam pilnībā piekrītu, ka vainīga jebkura lielveikala vadība, kas pieļāva mērkaķiem no Cityparks aplaupīt pircējus ar a/mašīnām...

22.marts, 21:07 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:00

Jaunākās diskusijas