Vīrietis sašutis par attieksmi pret viņa bērniem veikalā Ogrē

tautaruna.lv 1.marts, 14:30
 
Ilustratīvs attēls / F64
Kāds veikala "Drogas" apmeklētājs sūdzas par veikala vadītājas attieksmi pret viņu un viņa mazajiem bērniem.
Portālā "sudzibas.lv" vīrietis raksta, ka veikalā viņam mācīts, kā pareizi audzināt bērnus.

"Šodien ieejot Drogas Ogrē, Malkalnes prospektā 2B, biju fascinēts par vadītājās attieksmi pret mani un maniem bērniem. Skatījās uz mani kā uz zagli un staigāja apkārt visu laiku. Pie kases pieejot, dzirdēju aizrādījumus maniem bērniem... Kāpēc viņi aiztiek visu, var arī ar acīm skatīties (bērniem 3-5 gadi). Un tad pie kases mani mācīja, kā pareizi man audzināt savus bērnus! Kauns par tādiem vadītajiem (savas problēmas majās jāstāj)," raksta pircējs.

Tikmēr komentāros viņam pašam nācās saskarties ar kritiku.

"Vispār savi bērni ir jāaudzina, kā uzvesties veikalos. Tad, kad viņi kaut ko saplēsīs, mammīte būs pirmā, kas bļaus, ka neko nemaksās," teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka pircēji bieži vien dalās ar stāstiem par to, ka cik nelaipna attieksme bijusi no veikalu dabinieku puses. Tā, piemēram, pirms kāda laika vēstījām, ka veikalā Liepājā kādai pircējai nācās iekulties nelāgā situācijā, jo, mēģinot iegādāties enerģijas dzērienu, pārdevēja to neesot vēlējusies pārdot.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Es arī odekolonu pērkot neizmantoju tikai acis, bet pamatīgi apostu.

1.marts, 17:13 Atbildēt

Iz versijas "mans bērns nekad neko nekur nevar sliktu izdarīt, jo tas taču ir bērns". Viens mirklis bez uzmanības no vecāka puses un tik tiešām kaut kas var tikt saplēsts vai sabojāts, jo mazajam viss šķiet interesants un vilinošs, bet eh, neraža - sociālās normas vēl nav izveodojušās. Tādēļ galu galā galvassāpes iznāk gan veikala darbiniekiem, gan vecākiem, kuriem tādā gadījumā lieku reizi pat labāk atvasi atstāt mājās.

1.marts, 21:45 Atbildēt

Vairāk Izklausās ka kāds atļāvās aizrādīt par šamā neaudzinātajiem bērniem...

1.marts, 21:58 Atbildēt

Pats tētuks droši vien čigānam no ratu pakaļas izkritis. Skaidrs, ka mazgadīgiem bērniem Drogās nav ko darīt. Besī ārā šitie bezkauņas.

2.marts, 15:42 Atbildēt

Kuram ir patīkami, ka bērni visu apgrābsta, izvanda, un pamuļķi vecāki tikai noskatās un nemāca, ka, ja neko nepērc, nav viss jāapčamda ar savām netīrajām rokām. Reizēm tiešām kaitinoši pat pieaugušie, kuri iet cauri apģērbu veikalam, un apgrābsta katru apģērbu, ko sastop pa ceļam.

2.marts, 16:16 Atbildēt

Parasti drogās ir profesionāls personāls, tur vadībai jāsūdzas. 3-5 gadīgie aktīvi iepazīst publisko vidi, pārdevējai būtu laipni un konkrēti jāsaka, kā viņiem uzvesties, nevis kurnēt retoriskus jautājumus.

2.marts, 19:20 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:43

Jaunākās diskusijas