VIDEO: "Ekstrasense" Ziepniekkalnā uzbrūk bezpajumtniekam

tautaruna.lv 11.februāris, 13:09
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Vairāku aculiecinieku klātbūtnē un pašai filmējot notiekošo, kāda sieviete uzbrukusi Ziepniekkalna bezpajumtniekiem, aplejot klaidoņus ar viegli uzliesmojošu šķidrumu, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Pie lielveikala durvīm bieži var satikt klaidoni Alekseju. Gandrīz kadru rītu viņš, pa priekšu stumjot ratiņus, ieņem jau iecienītu vietu netālu no ieejas un ubago. Par saņemtajiem ziedojumiem vīrietis cilvēkiem piedāvā paņemt kādu bērnu rotaļlietu. Trešdien Aleksejs savā ierastā vietā ieradās ap vienpadsmitiem dienā, viņš knapi paspēja uz kartona kastes izlikt mīkstos lāčus un pīles, kad piedzīvoja pēkšņu uzbrukumu.

Uzbrucēja - kāda Ziepniekkalna iedzīvotāja, kura acīmredzot bija neapmierināta, ka klaidoņi savos ratiņos glabā galda nazi. Sieviete konfliktu pēcāk pati publicēja sociālajos tīklos.

Visticamāk, cilvēkus sieviete aplēja ar viegli uzliesmojošu šķidrumu. Nofilmētajos kadros saskatāma etiķete, kur virsū rakstīts ”degšķidrums”. Cietušais saka, - vardarbība bijusi nepamatota.

“Tieši otrādi, cilvēkiem tas [rotaļlietas] sagādā prieku, bērniem patīk. Ne par to runa. Viņa, cik pats sapratu, nav normāla. Pēc viņas uzvedības. Viņa pēc tam aizskrēja,” stāsta cietušais Aleksejs.

Intervijas laikā pie veikala piegāja arī video autore, sarunu ar “Degpunktā” viņa sāka, vienlaikus atvainojoties klaidonim un ziedojot viņam naudu.

“Es viņus vairākkārt biju lūgusi aizvākties. Kāpēc jums kastē naži? Vai jūs zināt, ka esmu ekstrasense? Vai zināt, kā tas viss strādā? Turpmāk, lūdzu, nedariet vairāk tādas lietas. Labi? Esiet normāli, lūdzu! Es kaut kā te neko nesaprotu,” norādīja sieviete.

Tāpat sieviete norādīja, ka pudelē bijis ūdens.

Savukārt cietušais vīrietis apgalvo, ka pudelē nebija tikai un vienīgi ūdens. “Vai jūs negribat paostīt jaku? Tāda smaka! Tas bija šķidrums kurināšanai. Kamīnu kurināt vai ko tādu. Viņa atvēra un no tās pudeles aplēja. Ne tikai mani,” norādīja cietušais.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tāds tādu atrod.

13.februāris, 15:07 Atbildēt

ir video ir uzbrukums ir smagu miesas bojajumu draudi kas vareja novest lidz letalam iznakumam - un tur nevar saskatit kriminalparkapumu ?????? kur mes dzivojam ??????????

25.februāris, 19:06 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:25

Jaunākās diskusijas