"Mamma vienā brīdī ar bērnu bija zem ūdens"; aculieciniece atceras ģimenes ielūšanu ledū Ikšķilē

tautaruna.lv 18.janvāris, 21:19
 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency
Jau ziņots, ka tikai laimīgas sagadīšanās dēļ svētdien kāda ģimene izglābta no ielūšanas ledū Daugavā pie Ikšķiles. Pārgalvīgajā gājienā uz ledus bija līdzi arī piecus mēnešus vecs zīdainis, un aculiecinieces stāstīja, ka vienu brīdi māte ar bērnu bija pilnībā zem ūdens, vēsta LTV "Panorāma".

Sv.Meinarda sala Ikšķilē vilina ne vienu vien. Iespēju uz to doties pa ledu izmanto daudzi. Tā rīkojās arī kāda ģimene, taču ielūza ledū. Pateicoties nejauši sastaptiem garāmgājējiem, ar lielām pūlēm izdevies viņus glābt.

“Mamma vienā brīdī kopā ar bērnu bija pilnīgi zem ūdens,” notiekošo atcerējās aculieciniece Līga Rumpe.

Vēl pirms steigties glābt slīkstošo ģimeni, Līga paguva izsaukt ātro palīdzību. Pēc izglābšanas uz tuvējām mājām tika aiznests mazulis un sagaidīta ātrā palīdzība.

“Es paņēmu bērnu un skrēju, mamma pakaļ. Nezinu, kā mammai bija spēks paskriet. Bērns visu laiku raudāja, es nestādos priekšā, kas būtu noticis, ja bērns nebūtu bijis ķengursomā,” stāstīja Līga.

Aculieciniece Alise Urtāne piebilda, ka “bija diezgan baisi, vienā brīdī domāju, ka neizvilksim, joprojām trīc visas maliņas”. Mazulis nogādāts slimnīcā stabilā stāvoklī. Bet glābēji aicina būt piesardzīgiem un nekāpt uz ledus.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Laikam jau sv.Meinarda gars palīdzēja izglābties.

19.janvāris, 8:39 Atbildēt

Tiešām, Paldies Dievam un drosmīgiem glābējiem, ka izdevās izglābt mazulīti un mammu no nelaimes..........!!!!

19.janvāris, 16:46 Atbildēt

Jauki gan, ka paveicās ar drosmīgiem glābējiem.

20.janvāris, 15:32 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:58

Jaunākās diskusijas