Cilvēki satraukti: Gaidāma pulcēšanās un rindas veikalos

tautaruna.lv 2.decembris 2020, 11:45
 
f64.lv, Vladislavs Proškins
Ministru kabinets otrdien nolēma Covid-19 izplatības ierobežošanas nolūkos pagarināt valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteica stingrākus ierobežojumus veikalu darbībai. Tauta uztraukta, ka tas radīs plašu pulcēšanos un garas rindas veikalu atļautajā darba laikā.

No valdības lemtā izriet, ka 5.decembrī stāsies spēkā prasība, ka brīvdienās un svētku dienās varēs darboties tikai aptiekas, tajā skaitā veterinārās aptiekas, un veikali, kuros drīkstēs tirgot tikai pirmās nepieciešamības preces, ar kurām tiek saprastas pārtikas preces, higiēnas preces un degviela.

Jau ziņots, ka ārkārtējā situācija valstī ir spēkā no 6.novembra.

Kariņš žurnālistiem skaidroja, ka jaunie ierobežojumi stāsies spēkā dažādos datumos, lai būtu iespējams tiem sagatavoties praktiski.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Paldies valdībai. Tagad papildus visiem ierobežojumiem pēc jaunākajiem nosacījumiem jāņem krēsls un jāsēž pie ārdurvīm. Ka tik kāds no īrniekiem bez maskas neienāk . Ceru valsts budžetā samaksa par papildus darbu ir ieplānota. Kā arī kas darīs manus pamatdarbus.

2.decembris 2020, 14:33 Atbildēt

Es uzticos valdībai, tās lēmumiem, bet šoreiz darba grupā laikam vieni latvju valsts nīdēji, nodevēji un peredasti būs savākušies.

7.decembris 2020, 16:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:14

Jaunākās diskusijas