Daugavpilī vīrietim došanās uz veikalu bez maskas beigusies slimnīcā

tautaruna.lv 19.okt
 
Pixabay
Sociālajos tīklos tiek ziņots par starpgadījumu Daugavpilī, kur kāds pircējs vēlējies lielveikalā "Depo" ieiet bez sejas maskas. Tas viss beidzies ar nopietnu saķeršanos ar veikala apsargiem.
"Šodien Daugavpils Depo Jevgenijs iegāja bez maskas. Pienāca apsardzes darbinieks pateica, lai uzliek masku, vīrs atbildēja, ka piecu minūšu laikā nopirks vajadzīgo instrumentu un aizies, pēc kā apsardzes darbinieks izsauca pa rāciju otru apsargu un paķerot viņu aiz rokām vilka uz savu apsargu telpu, tā kā durvis nav domātas trim cilvēkiem kopā, viens no apsargiem ieskrēja durvīs, par ko bija ļoti aizkaitināts un paķerot gāzes balonu sāka liet gāzi acīs un uz sejas," apgalvo situācijas aprakstītājs, kurš notāda, ka uz notikuma vieta izsaukta gan policija, gan neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde.

Vīrietim slimnīcā esot konstatēts sejas un abu acu ķīmiskie apdegumi un zilumi no rokudzelžiem.

Lielveikals "Depo" komentāru ieraksta autoram pašlaik nav sniedzis.
Jau vēstīts, ka atbilstoši valdības lemtajam, no 14. oktobra sejas aizsargmasku valkāšana ir obligāta virknē publisko vietu. Valdības lēmums nosaka, ka mutes un deguna aizsegi ir jālieto tirdzniecības vietās - veikalos, tajā skaitā, lielveikalos, pastos, degvielas uzpildes stacijās un citās vietās, kur notiek tirdzniecība. Tāpat to lietošana ir obligāta dzelzceļa stacijās, autoostās, lidostās, kā arī kultūras vietās un reliģiskās darbības veikšanas vietās, ja tajās nenotiek pasākums, kas organizēts fiksētās, personalizētās sēdvietās.
Mutes un deguna aizsegi jālieto arī, piemēram, muzeju, izstāžu zāļu, bibliotēku, reliģisko darbības vietu apmeklētājiem, ja viņi turp ir devušies apskatīt muzeja ekspozīciju, izstādi, piedalīties dievkalpojumā vai citu analoģisku iemeslu dēļ. Tomēr, ja šajās vietās, piemēram, bibliotēkā vai reliģiskās darbības vietā tiek rīkots pasākums, kurā personas atrodas fiksētās personalizētās sēdvietās, personām mutes un deguna aizsegi nebūs jālieto.

Mutes un deguna aizsegi jālieto arī darbiniekiem, kas strādā minētajās vietās un no apmeklētājiem nav nodalīti ar fizisku barjeru.

Tāpat kā līdz šim, šī prasība lietot sejas maskas neattieksies uz bērniem līdz 13 gadu vecumam. Prasība neattiecas arī uz skolām.

Jau ziņots, ka Latvijā jau trīs nedēļas tiek novērots straujš saslimstības ar Covid-19 pieaugums.

Komentē 9

 
Anonīms
 

interesanti-valga(igaunija)sejas maskas praktiski neviens nenesa,bet igaunija saslimuso skaits strauji kritas.ka tas iespejams?jautajums vinkelei!

19.oktobris Atbildēt

Uz kurieni tās maskas nenesa?

21.oktobris Atbildēt

Laikam drīz sekos masveida "nojūgšanās" to masku dēļ, pagaidām tikai atsevišķi gadījumi.

20.oktobris Atbildēt

Veikalā-noliktavā DEPO

Daži šķauda, citi klepo.

20.oktobris Atbildēt

Nu bet ja ir likums ,tad jāklausa!!Pidarass tāds..tiem apsargiem vajadzēja vispār pa galvu samest ar stekiem..idiots bleg

21.oktobris Atbildēt

Jevgēņijs-laikam latviešu Dpilī nav.

21.oktobris Atbildēt

Nav jau arī!

30.oktobris Atbildēt

Nu un mani vienmer visur piesit, veikala uz ielas. Pat ierakstītu vēstuli atnes pastnieks pat tas sit.

21.oktobris Atbildēt

Nevajag internetā visus apvainot un rupji - jeli izlamāt . Kas tev Marci devis tādas tiesības ?!? Neviens ! Tāpēc arī sit . Es apskaužu visus tos laimīgos kuri dabū tevi sist . Ceru ka man arī kādreiz pienāks šī laimīgā diena . Uh , kā kulaki niez !

24.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:53

Jaunākās diskusijas