Politiķis par sarkanbalti sarkanām sejas maskām: Karogs nav siekalu filtrs

Portāls nra.lv, Agate Grebže 17.okt
 
f64
Savā Twitter profilā Nacionālās apvienības ģenerālsekretārs Raivis Zeltīts dalījies ar fotogrāfiju, kurā redzema sejas aizsargmaska Latvijas karoga krāsās.

Atsaucoties arī uz tās ražotājiem SIA “Medsan”, viņš neslēp vilšanos par šāda dizaina produktam: “Nē, šis nav patriotiski, šis ir stulbi. Karogs nav siekalu un baciļu filtrs.”

ekrānšāviņš no twitter.com

Fotogrāfijā redzamā sejas aizsargmaska nav vienīgā uzņēmuma piedāvātā maska, kas “rotāta” ar oficiālu simbioliku. Uzņēmums piedāvā arī personalizētas sejas maskas, uz kurām uzdrukāts, piemēram, Rīgas ģerbonis.

Tikai likumsakarīgi, ka politiķis izvēlējies paust viedokli šajā jautājumā. R. Zeltīts uzskata sevi par patriotu un vada kustību “Austošā Saule”, kas sludina latviskumu, taisnīgumu un kārtību.

Raivis Zeltīts ir latviešu politiķis, nacionālkonservatīvs aktīvists, Mārupes novada domes deputāts un rakstnieks. Zeltīts ir Nacionālās apvienības ģenerālsekretārs un valdes loceklis, kā arī bijis Nacionālās apvienības jauniešu organizācijas vadītājs.

Jāatgādina, ka saslimstība ar Covid-19 Latvijā ir strauji pieaugusi, tāpēc šobrīd sejas aizsargmaskas obligāti jālieto sabiedriskajā transportā, lai mazinātu infekcijas izplatīšanās iespējas.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Pat nezinu, ko teikt... It kā slikti, bet reizē arī labi un patriotiski, jo Covidam nacionāli svētās jūtas pie kājas.

17.oktobris Atbildēt

Tak pofig, tās ir tikai krāsas. Vienmēr jau atradīs, kur piesieties.

17.oktobris Atbildēt

Neviens tak nesien karogu ap seju. Amerikā pat apenes ir karoga krāsās,un neviens nebrěc un Amerikāņi ir lielāki patrioti. Viņi nemūk labākas dzīves meklējumos.

18.oktobris Atbildēt

Tieši tā! Latviešiem ka tik papukstēt un nosodīt. Normāli dzīvot neprot.

19.oktobris Atbildēt

Valdības Kankariņš arī varēja Latvijas karoga nozīmīti piespraust pie žaketes atloka, nevis nēsāt to uz Covidvīrusa savācējlupatas.

Vakar, 12:02 Atbildēt

Jā!

Vakar, 14:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:58

Jaunākās diskusijas