Politiķis par sarkanbalti sarkanām sejas maskām: Karogs nav siekalu filtrs

Portāls nra.lv, Agate Grebže 17.oktobris 2020, 14:42
 
f64
Savā Twitter profilā Nacionālās apvienības ģenerālsekretārs Raivis Zeltīts dalījies ar fotogrāfiju, kurā redzema sejas aizsargmaska Latvijas karoga krāsās.

Atsaucoties arī uz tās ražotājiem SIA “Medsan”, viņš neslēp vilšanos par šāda dizaina produktam: “Nē, šis nav patriotiski, šis ir stulbi. Karogs nav siekalu un baciļu filtrs.”

ekrānšāviņš no twitter.com

Fotogrāfijā redzamā sejas aizsargmaska nav vienīgā uzņēmuma piedāvātā maska, kas “rotāta” ar oficiālu simbioliku. Uzņēmums piedāvā arī personalizētas sejas maskas, uz kurām uzdrukāts, piemēram, Rīgas ģerbonis.

Tikai likumsakarīgi, ka politiķis izvēlējies paust viedokli šajā jautājumā. R. Zeltīts uzskata sevi par patriotu un vada kustību “Austošā Saule”, kas sludina latviskumu, taisnīgumu un kārtību.

Raivis Zeltīts ir latviešu politiķis, nacionālkonservatīvs aktīvists, Mārupes novada domes deputāts un rakstnieks. Zeltīts ir Nacionālās apvienības ģenerālsekretārs un valdes loceklis, kā arī bijis Nacionālās apvienības jauniešu organizācijas vadītājs.

Jāatgādina, ka saslimstība ar Covid-19 Latvijā ir strauji pieaugusi, tāpēc šobrīd sejas aizsargmaskas obligāti jālieto sabiedriskajā transportā, lai mazinātu infekcijas izplatīšanās iespējas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Pat nezinu, ko teikt... It kā slikti, bet reizē arī labi un patriotiski, jo Covidam nacionāli svētās jūtas pie kājas.

17.oktobris 2020, 16:38 Atbildēt

maskas in vispār tā kovidfigņa nav MEDICĪNISKA PROBLĒMA

TĀS VISAS IR POLITISKI -ADEMINISTRATĪVA figņa

ja MAska patiesi būtu vajadzīga un būtu reāli saRGĀJOŠA --NEVIENJAM GALVĀ NENĀKTU SMIURDET PAR TĀ KRĀSAM --

BET PAR CIK COVID IEROBEŽOŠQANAS IDIOTISMS IR POLITISKA FIGŅA

ATLIEK LAIKS UN SPĒKI SMIRDĒT POLITISKUS MURGUS UN UZ FEIKU PATRIOTISMU SPEKULĒT --UN BEZDIEWVĪGA ŽĪDISMA STILĀ KĀRTĒJO HOLOKOSTU PELNĪT

26.oktobris 2020, 8:49 Atbildēt

Tak pofig, tās ir tikai krāsas. Vienmēr jau atradīs, kur piesieties.

17.oktobris 2020, 21:01 Atbildēt

Neviens tak nesien karogu ap seju. Amerikā pat apenes ir karoga krāsās,un neviens nebrěc un Amerikāņi ir lielāki patrioti. Viņi nemūk labākas dzīves meklējumos.

18.oktobris 2020, 11:42 Atbildēt

Tieši tā! Latviešiem ka tik papukstēt un nosodīt. Normāli dzīvot neprot.

19.oktobris 2020, 14:33 Atbildēt

Valdības Kankariņš arī varēja Latvijas karoga nozīmīti piespraust pie žaketes atloka, nevis nēsāt to uz Covidvīrusa savācējlupatas.

20.oktobris 2020, 12:02 Atbildēt

Jā!

20.oktobris 2020, 14:48 Atbildēt

IDIŅ !!~ DEBILAIS IDIŅ !!

Jāatgādina, ka saslimstība ar Covid-19 Latvijā nav strauji pieaugusi, STRAUJI PALIELINĀJUŠIES ''MĒRKAĶA DARBA '' APJOMI -- STRAUJI AUG CIPARI ANAlfaBĒTISKAJĀ STATISTIKĀ--KAS FGAKTISKI NEKAM NEDER -- DEBILO ,MKĒRKAĶU ATSKAITE PAR ''MĒRKAĶA darbu ''apjoma pieaugumu

KONSTANTE KĀ BIJ TA PALIKUSI COVID 19 DAĻA 2-3% NO VISIEM SARS GAdījumiem korelēŗ ar CoV -2 VĪRUSU -- 97% KORELĒ AR GRIPAS-RINO-ADENO-METAPNEIOMONIJU - UN VISĀR NEZINĀMIEM VĪRTUSIEM

DEBILA8IS STULBNENI -IR VNK ''VĪRUSAINA SEWZONA'' -- VĪRUSU DĒĻ NESLIMO UN NEMIRST --- SLIMO UN MIRST TIKAI GĻUKOJOŠI BIOROBOTI --

tāpēc šobrīd sejas aizsargmaskas NAV obligāti jālieto sabiedriskajā transportā, lai mazinātu infekcijas izplatīšanās iespējas.--principā nav jālieto --jo TAS IR POLITISKS LĒMUMS --TĀ NEKO NNEBVAR IEROBEŽOT JO maska ka nevar ierobežot debilo mērkaĶI KAs uzraksta diagnozi ''coviod19'' --naV JĀLIETO JO TAS IR BEZJĒDZĪGI-- MEDICĪNISKI TAS PROFESIONĀSLAIS KRETĪNISMS -- ----- politiski motivētaS Akltivitātes -- BAŽĪJOTIES PAR ''VESELĪBAS SIOSTĒMAS JAUDĀM''--- UN TIKAI --- VISI ZIN KA NO VĪRUSIEM NEVAR IZBĒGT -- ilgais inkubācijas periodsa un tas kla VĪRUSA vioela vairākas stundaS ĀRPUS DZĪVAS ŠŪNAS SAglaqbā savas ipašības praktiski apnullē visas karantīnas ,viosas distacēšanās-dezo līdzekļu un masku --ZERO VĒRTĪBA NOP REALĀS MEDICĪNAS VIEDOKĻA --- gļukojošie bioroboti slimos un mirs kā vienmēr --

26.oktobris 2020, 9:04 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:34

Jaunākās diskusijas