Vīrietis sašutis par sievas ārstēšanu Liepājā

tautaruna.lv 7.okt
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Kāda liepājniece vasaras vidū, atgriežoties no svinīga pasākuma, tieši pie mājas zaudē līdzsvaru un salauž potīti. Mediķi vēlāk pat konstatē vaļēju potītes lūzumu. Pacienti uzreiz nogādā Liepājas reģionālajā slimnīcā. Liepājnieces vīrs gan to uzskata par kļūdu, jo nepieciešamā palīdzība tā arī neesot saņemta, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

"Kopumā visa tā ārstēšanās, cik… piecas nedēļas. Bija divas, negribu sameloties, varbūt pat trīs tādas mazās operācijas, tīrīšanas visas. Un pēc piecām nedēļām viņi izlēma, ka vajadzētu sūtīt uz Rīgu," pauda pacientes vīrs.

Liepājnieces vīrs uzskata, ka ārstiem krietni ātrāk vajadzējis saprast, ka lūzums ir sarežģīts un pašu spēkiem to izdziedēt nebūs iespējams.

Pēc vairāku nedēļu pūliņiem Liepājas reģionālās slimnīcas ārsti tomēr nolemj likt malā skalpeļus, pacelt rokas un nogādāt pacienti uz Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcu Rīgā, kur, kā norāda pacientes vīrs, ārstēšanās tiek sākta pilnīgi no jauna.

"Aizsūtīja uz Rīgu. Tur konstatēja, ka ir infekcija. Bet kur tieši radās tā infekcija, tas nav zināms, - vai tā bija jau Liepājā ielaista un tad aizsūtīta uz Rīgu, vai, es nezinu, kurā brīdī. Un otrs ir tas, ka Rīgā uzreiz pirmais, ko teica: ”Kur jūs bijāt ātrāk?”. Jo, nu, piecas nedēļas… Tad jau tomēr vajadzēja būt kaut kādam rezultātam, kura nav. Un Rīgā tās infekcijas dēļ, kas ir ielaista, sāka atkal visu pa jaunam. Visus kaulus, kas jau bija mazliet sadzijuši, visu atkal atplēsa vaļā. Viss pa jaunam tiek darīts. Tā kā sanāk, ka Liepājas variantā ir nogulēts pa velti," saka pacientes vīrs.

Liepājas reģionālā slimnīca arī izraksta rēķinu. Tomēr pacientes laulātais neuzskata, ka par veikto ārstēšanu būtu jāmaksā, jo sievas kāja tā arī netika izārstēta. “Diezgan liela summa tur salasās. Noapaļojot, 400 eiro. Tas nav 40 eiro, ko es varētu tūlīt pat samaksāt. Tur puse manas algas aiziet,” turpina liepājnieks.

"Paciente slimnīcā ārstējās vairāk nekā mēnesi. Un par šo periodu viņai pamatoti ir izrakstīts rēķins. Paciente ir saņēmusi adekvātu ārstēšanu, par ko viņai ir jāmaksā. Turklāt viņa ir arī uzturējusies slimnīcā. Reģionālā slimnīca veic savas kompetences un savas varēšanas ietvaros visu, ko vien spēj izdarīt. Bet, ja ir vajadzīga papildu speciālista piesaistīšana, kas ir Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, tad to arī dara," skaidro

Indra Grase, Liepājas reģionālās slimnīcas pārstāve.
Paciente var vērsties Veselības inspekcijā ar pretenzijām par ārstēšanos Liepājas reģionālajā slimnīcā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Tā taču Liepāja. Kas tur ko brīnīties.

7.oktobris Atbildēt

Vajadzēja uzreiz uz Jēkabpili vest! Krupenko vai Daņēvičs momentā visu sataisītu.

7.oktobris Atbildēt

Parasti, savējos speciālistus noliek pa pilnu programmu. Drīzāk lielu daļu pacients noklusē. Liepājā ļoti labi ārsti, tā kā nav ko nolikt.

7.oktobris Atbildēt

Sivēns ir un paliek sivēns, neko objektīvu no tāda nesagaidīt. Arī Rīgas ārstiem kaut kā jāpaceļ savi reitingi uz sarežģītu gadījumu fona, ja nu noiet greizi.

8.oktobris Atbildēt

liepājas slimnīca vispār ir totāls goavno--un ja ārsti ielaiž infekciju un brīnās par to ,tad tādiem jādod pa purnu..

Ne reizi vien Liepājas slimn\icā lauztu kaulu vienkārši nofiksē ar ģipsi neiestādot pareizi ,pēc tam vaimanā ,ka neesot pareizi saaudzis un tad esot jālauž..liepājnieki jau sen runā ka lābāk nomirt pa ceļam uz Rīgu ,nekā likties Liepājas slimnīcā--tāds sūdu kantoris ...vēl nesen viens žēlojās ,ka viņam pensija būšot tikai 900 eu un piebilda ,kas tad tas ir!! Un nekāds normālais ārsts tas nebija ..Viņi visi j'āizslauka ar mēslu dakšām..

11.oktobris Atbildēt

Par Jēkabpili ar tas pats.

18.oktobris Atbildēt

Bezmaksas medicīna :D

21.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:11

Jaunākās diskusijas