FOTO: ceturtdienas vētra nopostījusi kafejnīcu Majoros

Lelde Veinberga 18.sep
 

2 / 2

Jau vēstīts, ka vakar, kad dienas garumā plosās vētra un lieli nokrišņi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta kopš rīta saņēmis 260 izsaukumus par lauztiem kokiem. Izsaukumi uz glābšanas darbiem pārsvarā bija par lauztiem kokiem, bet gadās arī kāds negadījums ar jumta konstrukcijām.

Jau ziņots, ka pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem, ceturtdien līdz plkst.15 ziemeļrietumu vēja ātrums brāzmās Rīgas centrā sasniedza 21 metru sekundē (m/s), Daugavgrīvā - 24 m/s. Ūdens līmenis paaugstinājās aptuveni metru virs vidējā līmeņa, tādēļ spēkā dzeltenais brīdinājums.

Savukārt Somijas rietumu piekrastē - Botnijas līcī - vējš brāzmās pastiprinājās līdz 35 m/s. Vēja vidējais ātrums vietām sasniedza 29 m/s, kas atbilstoši Boforta skalai ir ļoti stipra vētra. No rīta arī salās Igaunijas ziemeļrietumos vējš sasniedza vētras spēku - 21 m/s, brāzmās 29 m/s.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Ziņots tak tika par vētru,izplatīts oranžais brīdinājums piekrrasrē,bet kāds bezatbildīgs īpašnieks iedomājās,ka uz viņu tas neattiecas? Pats vainīgs.

20.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:31

Jaunākās diskusijas