Sieviete sašutusi par dzemdību norisi Liepājas slimnīcā

tautaruna.lv 21.septembris 2020, 14:30
 
pexels.com
Kādu sievieti šokējis viņas māsas stāstītais par dzemdību norisi (precīzāk sakot, par mediķu attieksmi) Liepājas reģionālajā slimnīcā.
Kā portālā "sudzibas.lv" raksta sieviete, dzemdību laikā viņas māsa tika saukta par psihopāti.

"Manai māsai Liepājas reģionālajā rlimnīcā piedzima dēls.
Mani nošokēja viņas stāstītais par Dr. Plužņikovas attieksmi dzemdību laikā.
Viņai tika teikts, ka tādai mātei nepienākas neviens bērns.
Dzemdību laikā mana māsa tika nosaukta par psihopāti un arī viņas bērns (citēju: "māte psihopāte, pilnīgi traka, un bērns arī) . Kad bērniņš bija piedzimis, pēdējā replika no ārstes puses bija: "Fui, Pretīgi! " Vai tiešām ārstam ir tiesības šādi izturēties? Ko tieši jaundzimušais tādu paspēja izdarīt, lai tiktu nosaukts par psihopātu," raksta sieviete.

Tikmēr kmentāros cilvēki raksta, ka stāstam pietrūkst konteksta, jo diez vai ārsts sāktu kliegt uz pacientu bez iemesla.

"Domāju, ka dzemdību ārsti jau ir pieraduši pie pacientu uzvedības un kliegšanas, man gribētos zināt, ko jūsu māsa bija izdarījusi, lai ārsts varētu atļauties apsaukāt pacientu dzemdību laikā. Te pietrūkst gabals no stāsta. Grūti noticēt, ka ārsts no zila gaisa nolēma apsaukāties," teikts kādā komentārā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Šis temats man svešs.

21.septembris 2020, 15:14 Atbildēt

Nezinu, ko kurš kuram teica vai nodarīja, bet dzemdībās sieviete var kļūt neadekvāta. Turpretī medicīnas personāls skaitās profesionāļi, viņi nedrīkstētu zaudēt savaldību nekādā situācijā. Ja tu nespēj sakarsētā situācijā darīt savu darbu korekti un profesionāli, tad tādu darbu darīt nedrīkst. Dzemdības tomēr ir īpaša norise, kurā jebkura sieviete gaida palīdzību, pāraudzināšanai vai kaunināšanai laiku var atvēlēt pēc tam.

21.septembris 2020, 15:35 Atbildēt

Godīgi sakot -kaut kā neticu

21.septembris 2020, 18:07 Atbildēt

Varu teikt viss atkarīgs no tās dienas personāla. Par LRS varu teikt ir gan pozitīva pieredze, gan negatīva.

21.septembris 2020, 21:19 Atbildēt

iespējams, ka iemīza Dr.Plužņikovai ģīmī.

24.septembris 2020, 16:34 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:53

Jaunākās diskusijas